Publikováno 1. 1. 2018

VIDEO: Nečekané výzvy, nové začátky, velká tajemství i bolestivé pády. Co se bude dít v Ulici?

Zdroj: TV Nova

Hned první lednový týden začnou příběhy v Ulici nabírat na obrátkách. Z Adriany je vdaná paní, Boženka Puklická dopadne po novoročním rozletu na tvrdou zem, Eva přijde na Milošovu tajnou lásku, s Máriem to začne být dost nahnuté. A nejen to. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Adriana a Robert: pohádka, nebo jen iluze?
Adriana vykročí do nového roku s jednou velkou novinkou – je z ní vdaná paní. S Robertem se vzali tajně během dovolené, což Adriana považuje za nádherný romantický úlet. Je šťastná, myslí si, že má toho nejbáječnějšího chlapa pod sluncem. Jak vnímá jejich manželství samotný Robert? A co řeknou na sňatek jejich blízcí?Venduliny tajnosti i spiklenectví

Obrovské novoroční překvapení zažije Vendula, které opět zkomplikuje život Mário. Znovu se jí vrátí do života takovým způsobem, že Vendula zůstane jen koukat. Navíc se neobejde bez Pavlovy pomoci, takže se z nich stanou díky Máriovi spiklenci, které spojuje nejedno tajemství. Provalí se to před Nyklovými? A jak zlé to je s Máriem tentokrát?

 


Boženčin bolestivý pád
Na tento návrat do školy Boženka Puklická a její blízcí hned tak nezapomenou. Stačí jeden chybný krok, aby bylo rázem všechno jinak. Boženka skončí na operačním sále, z Davida se stane její zástupce. A to opravdu není jen tak… Jak vážné to s Boženkou je? A co všechno Davida nyní čeká?

 


Milošovo provalené tajemství

Miloš se snaží sekat latinu, protože tuší, že by od Evy už další šanci nedostal. Jenže srdci člověk neporučí. Miloš miluje kromě Evy také Justine, na kterou stále nedokáže zapomenout. Čím víc je pro něj nedosažitelná, tím víc se Miloš snaží dát jí své city najevo. Ale chybička se vloudí. Jeho milostný dopis padne do rukou Evy, která to nenechá jen tak … Co všechno se provalí? A jak si to Miloš odskáče?

 


Velká výzva pro Marcelu
Marcelu čekají rozhodující zkoušky na konzervatoři, takže není divu, že má nervy našponované k prasknutí. Do Prahy se dokonce vypraví i její máma, aby ji podpořila, ale každá z nich si tu odporu představuje bohužel trochu jinak. Marcela ke všemu zjistí, že jít za svým snem je mnohem těžší, než tušila… Jaká překážka jí stojí v cestě? A proč o ni budou mít všichni starost?

 


Michal je zpět

Těsně před Vánoci se Věrka po delší době znovu ozvala Michalovi. Dohodli se, že se v novém roce potkají, a rozhodně to nebyly jen plané sliby. K jejich setkání dojde už co nevidět a opravdu to nebude pouze zdvořilostní schůzka. Michal znamená pro Věrku víc, než by si byla ochotná sama přiznat… Jak to spolu mají? A jak je na tom Věrčino manželství s Lubošem?


Mastného intriky
Mastný se nikdy nesmířil s tím, že mu křeslo starosty vyfoukla těsně pod nosem Světlana. Stále má na post starosty zálusk, zbraně do klína nesložil, byť se to tak mohlo zdát. Mastný jen čeká na vhodnou příležitost k novému útoku a oslabení Světlanina postavení na radnici. Už brzy díky tomu odhalí jednu Světlaninu slabinu, od níž si začne hodně slibovat. Světlaně by totiž mohl uškodit víc, než se na první pohled zdá… Jakou zbraň chce Mastný použít proti Světlaně?


Nenechte si ujít první novoroční díly Ulice! Příběhy začínají nabírat na obrátkách a přinesou spoustu překvapivých situací.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.