Aktualizováno 18.9. 2017 09:33

VIDEO: Nová láska, první rande i nečekané maléry… Co se bude dít v Ulici tento týden?

Zdroj: TV Nova

Již co nevidět to v Ulici opět zajiskří díky nové lásce, která ale nebude všem po chuti. Zatímco v některých vztazích se to bude vyvíjet hodně slibně, v jiných to nečekaně zaskřípe a dojde i na velká zklamání. Na co se můžete těšit tento týden?

Přehrát poslední díl

První rande Aleše a Gábiny
Aleš opravdu neztrácí čas přešlapováním na místě. Je muž činu, takže jen co se vrátí ze školení a bude mít první službu, hned pozve na exkurzi do hasičské zbrojnice Gábinu a Šímu, jak jim před necelými dvěma týdny slíbil. A nejen to. S Gábinou vyrazí následujícího dne i na první rande. Dají se ti dva dohromady, jak by Gábině přála třeba Tereza? A jaký Aleš vlastně je, když zrovna není v práci?

 

 

Pavel a Kamila
Pavlovi padla už před pár dny do oka hezká blondýnka z Maxovy kavárny. Kvůli své nesmělosti jí ale dlouho nedokázal dát najevo svůj zájem a jen horko těžko udržoval konverzaci. Již brzy ale dojde k velké změně, která jeho potěší, ovšem Vilmě Nyklové způsobí vrásky na čele. Kamila totiž není ta, kterou by po Pavlově boku ráda viděla. A jak na tyhle dva zareaguje Vendula, která Pavlovi dokonce radila, jak nový objev sbalit?

 

 

Márova oslava
Vztah Karly a Máry čeká již brzy další zkouška, i když tomu momentálně nic nenasvědčuje. Ti dva jsou rádi, že jsou spolu, užívají si jeden druhého, jak jen to jde. Ovšem stačí jedno Věrčino pozvání na oslavu, kterou uspořádá Márovi k svátku, aby to ve vzájemných vztazích nečekaně zaskřípalo. Karla totiž nevědomky udělá něco, co Máru pořádně namíchne. Co? Který z nich v daném momentu nezvládne situaci?

 

Zlom mezi Adrianou a Robertem
Adriana si myslí, že konečně našla svého prince na bílém koni, ovšem Robertovi momentálně záleží mnohem více na Denise. Zatímco Adriana je pro něj jen příjemným rozptýlením a románkem, Denisu považuje za velmi důležitého spojence na radnici, o kterého nyní může přijít právě kvůli Adrianě. A to by hodně nerad. Proto udělá všechno pro to, aby ho Denisa opět vzala na milost. To ale zákonitě narazí na plány, které s ním má Adriana. Co bude zásadním zlomem v jejich vztahu? A jak to bude dál mezi Robertem a Denisou?

 

 

Obavy o Marcelu
Marcela je ráda, že se dostala na vysněnou konzervatoř, ovšem vyšší nároky pedagogů pro ni znamenají i větší zápřah. Marcele to ale ani trochu nevadí. Je zvyklá tvrdě makat, protože baletem doslova žije. Zato její příbuzné hodně překvapí zjištění, co všechno nyní musí Marcela spolknout, aby si splnila svůj velký sen stát se baletkou. Proč si o ni začnou dělat Maléřovi starost?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Opět budou plné emocí a nečekaných zvratů, přesně jak máte rádi.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.