Publikováno 28. 12. 2017

VIDEO: Nový rok s novými osudy: Co se bude dít v Ulici na začátku ledna?

Zdroj: TV Nova

Ulice se vrací s novými díly hned na Nový rok. A tenhle start byste si rozhodně neměli nechat ujít. Hned na začátku roku dojde k velkým změnám a událostem, jež ovlivní životy spousty vašich starých známých z Ulice. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Bláhová Adriana Bláhová
Adriana si prostě žije svůj sen, i když je to jen jedna velká iluze. V Robertovi vidí toho pravého, svého prince na bílém koni, kterého bláznivě miluje. Tak bláznivě, že se v novém roce vrátí z dovolené jako paní Bláhová. Co všechno se tím změní a jak na její tajný sňatek zareagují její blízcí?

 


David ředitelem

Ředitelce Puklické se start do nového roku příliš nevydaří. Místo úspěšného vykročení ji čeká nepříjemný pád završený zraněním, kvůli kterému se bude muset na čas vzdát své práce. Dočasným vedením školy proto pověří Davida, jenž najednou nebude vědět, co dřív. Jak to všechno zvládne? A jak tuhle zkoušku ustojí Davidův vztah s Terezou?

 


Milošovy trable s láskou

Miloš je sice ženatý a doma seká latinu, aby o Evu nepřišel, jenže ve skrytu duše si stále myslí na Justine, do níž je platonicky zamilovaný už nějaký ten pátek. Když se konečně odhodlá k velkému vyznání, všechno na něj praskne. A následky na sebe nenechají dlouho čekat. Jak si s tímhle malérem Miloš poradí?

 


Nové začátky Bedřicha a Anči

Vloni touto dobou byli Liškovi šťastným a zamilovaným manželským párem. Teď je jejich manželství v troskách. Anča od Bedřicha odešla a snaží se zažít znovu se vším všudy. To by mohl i Bedřich, jenž má navíc i druhou rodinu. Opravdu budou s Jindrou a malou Ladou rodinou, po které Jindra tajně touží?

 


Alešova pravá tvář

Aleš by se pro Gábinu a jejího Šímu rozkrájel. Gábinu miluje, se Šímou si skvěle rozumí. Konečně má to, co mu v životě hodně chybělo – vlastní rodinu. Kromě toho má i své představy, jak by taková rodina měla fungovat. A ty se bohužel občas liší od těch Gábininých. Jak to zvládnou? Jak si Aleš představuje jejich společný život?Trampoty s Máriem

Vendula se Mária tak snadno nezbaví, i když s ním před Vánoci vyrazila dveře. Mário se jí znovu vrátí do života, a to takovým způsobem, že o něj Vendula začne mít i starost. Jenže všeho do času. Milý Mário bude jen koukat, jak se mu může díky Vendule a Lumírovi změnit život… Jaké změny Mária čekají v novém roce? A splní se Vilmě Nyklové její velké přání týkající se Pavla a Venduly?

 


Věrčina stará láska nerezaví

Luboš se snaží zachránit manželství, jak jen to jde. Těsně před Vánoci se od Věrky sice odstěhoval s odhodláním skončit provizorium, ve kterém se nacházel několik týdnů, jenže svůj boj o Věrku rozhodně nevzdal. Jedno však netuší – že má nečekanou konkurenci. Věrka totiž už brzy na vlastní kůži zjistí, jak je to se starou láskou, která nerezaví. Do života se jí opět vrátí Michal, a to víc, než by kdokoliv čekal… Jak do vztahu Luboše a Věrky a zasáhne právě Michal?

 


Strach o Marcelu
Marcela miluje balet tak moc, že je ochotná pro něj leccos obětovat i leccos vydržet. Nároky na prestižní škole jsou velké, obstojí jen ti nejlepší s nejsilnější vůlí a největší motivací. Marcelu čekají rozhodující zkoušky, po kterých se hodně věcí změní… Proč se o ni začnou její blízcí strachovat? A jaká je její máma, Veroničina sestřenice Hanka?

 

Nezapomeňte! Nové díly Ulice začínají již 1. ledna. A start to bude pořádně nadupaný.

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

30.12. | 19:03 kleito
5
Náhlasit nevhodný komentář
Já se taky moc těším ...
28.12. | 19:33 bajkerplatan
9
Náhlasit nevhodný komentář
Těším se