VIDEO: Patricie Solaříková trpěla jak zvíře! Proč se obětovala?

Publikováno 27. 6. 2017
Zdroj: obrancizvirat.cz

Představitelka Terezy Jordánové Patricie Solaříková se už několik let angažuje ve prospěch opuštěných zvířat, hlavně psů. Tentokrát se ale zaměřila na jejich majitele, kteří si občas neuvědomují, jaká muka svým čtyřnohým miláčkům způsobují. Co udělala? Podívejte se na hodně působivé video.

Přehrát poslední díl

Patricie Solaříková měla před pár dny důvod k oslavě. Výtěžek z charitativního kalendáře Psí život 2017 byl neuvěřitelných 370.306 Kč, tj. o 150.000 Kč více než loni. Peníze rozdělila a předala pěti organizacím, které pomáhají nejen opuštěným zvířatům - Dogpointu, Naději pro čtyři packy, Srdečním záležitostem, Šanci pro jejich život a Psímu životu. Všem, kteří si kalendář koupili a podpořili tak dobrou věc, jménem Patricie Solaříkové moc děkujeme!

 

 

Patricie se ale angažuje ve prospěch zvířecích miláčků i jinak. Aby spolu s Obránci zvířat upozornila všechny páníčky, jak jejich mazlíčci trpí, když je nechají v létě zavřené v rozpáleném autě na parkovišti, prohodila si se svou fenkou Jackie role. Ji vyslala do klimatizovaného obchodního centra na nákup a sama na ni čekala zavřená v rozpáleném autě. Co to s ní udělalo a jak dlouho to vydržela? Možná budete překvapení…

 

Podívejte se, jak se Patricie Solaříková obětovala, aby upozornila na to, jak trpí zvířata, která nechají jejich páníčci zavřená v létě v autě na parkovišti.

 

 

 

 

 


 

TV Nova