Publikováno 15. 1. 2018

VIDEO: Podrazy, lekce od života i nové začátky. Co se stane v Ulici?

Zdroj: TV Nova
Témata:

Na každého jednou dojde, i na donchuána Miloše, který dostane pořádnou lekci. Zato Robertovi jako by vše procházelo. Tentokrát ale udělá něco, co je už hodně přes čáru. A koho čeká nový začátek? Nejen Věrka si od budoucnosti hodně slibuje…

Přehrát poslední díl

Věrčina tajemství
Věrka byla vždy přímá a řekla vše na rovinu. Teď má ale i ona svá tajemství, s nimiž se hned tak někomu nesvěří. Dokonce ani Márovi. Jedná se totiž o Michala, jenž se Věrce naplno vrací do života. A právě s něčím takovým se mámy svým dětem moc nechlubí. Komu Věrka přizná, jak to je?

 


Jak udělat ze Šímy chlapa?
Žádný rodič nechce, aby jeho dítě bylo otloukánkem, který nepřizná, co se děje. Gábina i učitelka Landová se mohou jen domýšlet, jak došlo k Šímovu zranění. Alešovi se Šíma svěří hned. A ten to nenechá jen tak. Jenže díky jeho chlapské výchově si Šíma ve škole hodně zavaří… Co se stane a jaké to bude mít důsledky? Proč půjde Gábina dokonce i na kobereček?

 


Lekce pro Miloše
Nešťastník Miloš se začíná klepat strachy. Aby taky ne, když to vypadá, že si s ním přijede vyřídit účty žárlivý Jean Claude, kterému Miloš tak trochu leze do zelí už nějaký ten pátek. Teď si to odnese i s úroky. Miloš nepochybuje, že to od Jean Claudea hodně schytá, protože byl kdysi sám svědkem toho, co rozzuřený manžel Justine dovede… Jakou lekci Miloš dostane? Jak dopadne jeho setkání s Jean Claudem?

 

Podraz na Světlanu
Ambiciózní Robert našel v Radkovi Mastném spojence přesně podle svého gusta. Díky němu se mu otevírají dveře do světa prominentů, o kterém si zatím mohl nechat jen zdát, přestože je už téměř rok pravou rukou starostky. Světlana mu naprosto důvěřuje, což se jí už brzy vymstí. Kdyby jen tušila, s kým se Robert spolčil, asi by si dala velký pozor na to, co a proč dělá… Co Robert provede? A čím začne být podezřelý Denise?

 


Květa na lovu

Jakmile Květa v někom vycítí nějaký potenciál, okamžitě se na svou kořist zaměří a vyrazí na lov. Před pár dny upoutal její pozornost sládek Michal Štrunc, který se jí představil jako starý známý Věrky Marečkové. Jen co se Květa s Michalem náhodou znovu setká, ihned toho využije a začne si jít opět za svým… Jak na Květin zájem o Michala zareaguje Věrka? A co Věrce doporučí po setkání s Květou Michal?

 


Karlina proměna

Láska dokáže divy. To zjišťuje na vlastní kůži i Karla, ze které je v soukromí ta nejzamilovanější holka pod sluncem. Nejen že se odhodlá ke kroku, který si ještě před pár měsíci vůbec nedokázala představit. Navíc se pustí do něčeho, čím hodně překvapí i Máru, do něčeho, co by do ní nikdo neřekl. A nejen to. Karla si dokonce povolá na pomoc Věrku, která byla v minulosti postrachem všech Márových slečen... Do čeho se Karla pustí a s jakým výsledkem? A čím překvapí i samotnou Věrku?

 

Tento týden bude pro spoustu vašich známých z Ulice zlomový. Nenechte si ujít jejich nové příběhy.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.