VIDEO: Poprask kvůli záletům, trable s láskou i nové začátky. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 12. 11. 2018
Zdroj: TV Nova

Miloš si už za pár dní pořádně zavaří, protože Eva náhodou zjistí, že se jí zase pálí za jinou. Trable s láskou stále řeší také Pavel a Vendula nebo Martin a Šárka. Nové začátky čekají již brzy například Rozinu a Janu. Zato u Peškových se všichni začnou strachovat o Mariin život… Co přinesou nové díly Ulice?

Přehrát poslední díl

Šárka a Martin
Jak to spolu nyní mají Šárka a Martin, kteří najednou bojují se svými city? Oba mají partnery, jimž nechtějí ubližovat, oba si uvědomují, že se zamilovali do toho nepravého. Přesto je to k sobě táhne, i když si o tom druhém myslí pravý opak. Několik dní se neviděli, oba předpokládají, že se ten druhý setkání vyhýbá. Jaká je ale pravda? Co ty dva prozradí? A jak to nyní zvládají?

 


Trable s láskou
Jak zachránit vztah, který se ocitl nad propastí kvůli zrušené svatbě? Vendula a Pavel k sobě prostě patří, o tom nikdo nepochybuje. Nikdo kromě nich samotných. Ti dva si už nejsou ničím jistí, přestože se mají stále rádi a záleží jim na sobě. Oba se trápí, ani jeden z nich s tím ale nedokáže nic udělat. Zašlo to dokonce tak daleko, že se u nich skloňuje rozchod ve všech pádech. A tak se toho chopí opět jejich babičky. S jakým výsledkem? Čím obě šokují své blízké? A co to udělá se vztahem Venduly a Pavla?

 


Přistižený Miloš

Co s člověkem udělá platonická láska? Miloš Knobloch se snaží být od poslední krize s Evou vzorným manželem. Jeho bohyní je ale už pár měsíců Anča, exmanželka jeho kamaráda Bedřicha a navíc kamarádka jeho ženy. Anča se právě kvůli Milošovi ocitá na tenkém ledě pokaždé, když se s Evou vidí. Ta už totiž tuší, že její manžel má zase nějakou múzu. Teď navíc zjistí, že je to mnohem horší, než čekala… Co všechno se provalí? Jak Miloš zavaří sobě i Anče? Co Evu pořádně rozběsní? A jaké budou následky?

 


Nové začátky Roziny a Jany
Nové začátky bývají obvykle docela těžké, i když se člověk vrací do starých známých míst. O tom se nyní přesvědčuje každý den také Rozina, jež minulý týden přiletěla nečekaně a nastálo se svou kamarádkou Janou z Ameriky. Ani jedna z nich to nemá jednoduché, ale vzájemně se drží nad vodou. Společně čelí nástrahám, které jim život v Čechách přichystal, ať je to již shánění práce, bydlení či konflikty s rodiči, kteří mají o jejich životech své představy. Co holkám vyjde? Která z nich je dítětem štěstěny? A komu od základů změní život?

 


Strach o Marii

Co může být horšího než zjištění, že na některé věci je již pozdě, že jsme promarnili čas, který nám byl dán? Tohle si již několikrát ve svém životě uvědomil Vlastimil Pešek, s nímž se osud opravdu nemazlí. V minulosti přišel o ženu, před pár lety i náhle o dceru. Tehdy si vyčítal, že Kláře nebyl dostatečnou oporou a že mezi nimi zůstala spousta věcí nevyřešených. Teď na tom je podobně kvůli sestře Marii. Najednou se totiž dozví, že ji odvezla narychlo sanitka do nemocnice, aniž by si stačili vše vyjasnit… Jak vážné to s Marií je? A jak se to podepíše na vztazích v rodině?

 


Věrčin výbuch
Mají ještě Věrka a Luboš šanci na usmíření a vyříkání si všeho, co je rozdělilo? Věrka se o to snaží ze všech sil, na exmanželovi jí stále záleží. Luboš jí už ale nevěří. Zklamala ho, myslí si, že ho celou dobu obelhávala, že Mára není jeho syn. Dokáže mu tohle jeden z nich rozmluvit? Proč Věrce rupnou s konečnou platností nervy? A jaké zprávy se v nemocnici dozví o Arnoštovi?

 


Tomášův kolaps
Jak moc si občas zahráváme se zdravím? Tomáš Jordán se necítí dobře už několik týdnů. Jeho zdravotní stav se nadále zhoršuje, i když podle lékařů je v pořádku. Všechna vyšetření, která mu dosud udělali, dopadla na výbornou, což je v přímém rozporu s tím, jak na tom je. Teď navíc zkolabuje přímo u Terezy doma… Co je poslední kapkou? Čím Tomáš všechny vyděsí? Co s ním je?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice, které přinesou opět spoustu zvratů, dramatické chvilky i humor.

 

 

 

 


 

TV Nova