Aktualizováno 14.2. 2018 07:03

Láska, smrt i anorexie v Ulici: Představitelé Marcely a Bruna se pěkně rozpovídali! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Marcela a Bruno se spolu v seriálu Ulice sbližují čím dál víc. Jak jsou na tom jejich představitelé? Anička Klausnerová a Jaroslav Blažek odpovídali na zvídavé otázky diváků!

Přehrát poslední díl

 „Umře Bruno?“, „Dáte se dohromady?“ – to byly otázky, na které se fanoušci seriálu Ulice ptali ze všeho nejčastěji. Anička Klausnerová a Jaroslav Blažek jim na chatu na facebookové stránce seriálu Ulice na vše trpělivě odpovídali: „Něco tam začíná, taková první láska...“ rozněžnila se Anička. A Bruno? „Má jenom zlomené ruce, na to se neumírá!“ zasmáli se svorně oba herci.

Seriál Ulice: Bruno po bouračce v nemocnici - 1
Zdroj: TV Nova

Brunovi prý bude po nehodě kromě Marcely nejvíce pomáhat Mára s Karlou. A jak se hrálo s oběma rukama v sádře? „Nemohl jsem se hýbat, nemohl jsem dělat gesta, bylo to divný,“ odpověděl Jarda po pravdě.

Fanoušci se představitelů Marcely a Bruna ale neptali jenom na věci spojené se seriálem. Zajímalo je například, zda mají herci rádi balet a zda má Anička skutečně nějakou baletní průpravu. Balet mají oba rádi, a Anička jej dokonce nějakou dobu dělala: „Od čtyř do čtrnácti jsem dělala balet, takže mám baletní průpravu a bavilo mě to!“ Anička také musela několikrát zdůraznit, že ačkoliv její postava jí málo, ona anorektičkou skutečně není: „Já nejsem anorektička. Normálně jím, spím a piju, co chci.“

Anna Klausnerová
Zdroj: Instagram

S blížícím se Valentýnem došlo i na dotazy ohledně lásky... „Já jsem single,“ svěřila se Anička. Zato Jaroslav Blažek je zadaný. Jak tedy dokáže zahrát city k Aničce? „Je to práce,“ pokrčil jen představitel Bruna rameny s tím, že mezi ním a Aničkou Klausnerovou skutečně nic není.


Na co dalšího herci odpovídali? Podívejte se na celý rozhovor!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.2. | 08:05 jana--markova
18
Nemůžu si pomoct, ale Ta Marcela je mi čím dál více nesympatická,.působí velice ...
14.2. | 19:10 jana--markova
-4
pro zlaazakerna.....tak to vidíte, co člověk- to názor,... já bych zase Miloše, ...
14.2. | 19:10 jana--markova
-4
Náhlasit nevhodný komentář
pro zlaazakerna.....tak to vidíte, co člověk- to názor,... já bych zase Miloše, kdyby ke mně furt lez, tak jako k Liškovi, tak bych mu vůbec neotevřela nebo když jo, tak hned ve dveřích mu řekla, ať za sebou zavře pokud možno zvenčí :-))),..je jak pijavice, ale hraje to dobře, tojo !!!
14.2. | 18:18 jsemzlaazakerna
14
Náhlasit nevhodný komentář
Pro Janu Markovou...já zbožňuju Miloše. Ten je úplně dokonalej.Před tímhle seriálem jsem ho neznala. Je to škoda,je úžasnej
14.2. | 18:08 jana--markova
8
Náhlasit nevhodný komentář
jsemzlaazakerna......no mě ten Bruno celkem ještě neva,...zkoukla jsem to jejich video a ona je tam fááákt příšerná a tam říká, že dělá už 5r.konzervatoř, tak jak říkám, na to že ještě nebyla nikde vidět, už je moc afektovaná, i v tý roli, prostě děs !!!
14.2. | 13:08 jsemzlaazakerna
4
Náhlasit nevhodný komentář
A Radek...s tou jeho věčně pootevřenou klapačkou a afektovaná Květa a dokonalá rodinka Maléřovic a nehezká Jindra a a a..... zkrátka téměř všichni. Ale koukám na to pravidelně,to zas jóóó...
14.2. | 12:46 sharka-68
12
Náhlasit nevhodný komentář
a o Robertu Bláhovi nemluvě....
14.2. | 12:46 sharka-68
5
Náhlasit nevhodný komentář
mě nevadí Macík,mě začíná neskutečně vadit Aleš....
14.2. | 12:43 jsemzlaazakerna
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jestli je to opravdu herečka (a ne upíchnutá příbuzná někoho ze štábu)tak je to dost mizerná herečka a ten chlapec též...
14.2. | 08:05 jana--markova
18
Náhlasit nevhodný komentář
Nemůžu si pomoct, ale Ta Marcela je mi čím dál více nesympatická,.působí velice afektovaně,,,na to, že se začíná teprve objevovat, ..dost brzy !!!!