VIDEO: Provalená nevěra, první sex, krize ve vztahu i překvapivé rozhodnutí. Co se bude dít v Ulici?

Publikováno 7. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Je květen, lásky čas. Zatímco některé páry si měsíc lásky opravdu užívají a září štěstím, jiné čeká hodně těžká zkouška vztahu. Krušno bude také Radkovi Mastnému, jenž zažije pořádnou potupu kvůli Máriovu klipu… Co přinesou nové díly Ulice?

Přehrát poslední díl

Krize mezi Gábinou a Alešem
Jak vysvětlit někomu, kdo vás miluje a snaží se, aby bylo vše perfektní, že to už přehání? Gábina si již neví rady s puntičkářským Alešem, který se na neschopence nudí, a tak hledá jen samé chyby, aby je mohl napravovat – od úklidu doma a v salonu, přes chod domácnosti až po fungování vztahu. Na Gábinu toho už začne být moc, a tak se odhodlá Alešovi otevřeně říct, jak to vnímá. Dokáže ale muž Alešova ražení něco takového přijmout? A co to mezi nimi rozpoutá?

 


Michalova nevěra

Může být pro zamilovanou ženu něco horšího než prozření a zjištění, že si maluje jen vzdušené zámky? Věrka Marečková dost nelibě nese, jak se kolem jejího nového partnera Michala motá její šéfová Květa Vavrušková. Ta s ním už zcela otevřeně flirtuje, dává mu najevo svůj zájem. A již brzy se stane něco, co Věrkou pořádně otřese, něco, co se hodně podepíše na vzájemných vztazích, něco, co Věrku donutí k radikálním krokům. Co se stane? A jaké to bude mít následky?

 


Eddieho překvapivý návrh

Jak se vyrovnat s tím, co se událo, co přineslo spoustu bolesti a co už nejde vrátit zpět? A kdo za to nese vinu? Od rozchodu Eddieho a Adriany uběhlo již téměř půldruhého roku. Eddie je s tím srovnaný, přesto toho nepřestane litovat. A není sám. Nejen on si opět uvědomí, co všechno pro něj soudržná rodina a Peškovi znamenají. A tak udělá něco, co by nikdo nečekal, něco, díky čemu se u nich opět zablýskne na lepší časy… K čemu se Eddie rozhodne? A jak se to podepíše na životě rodiny Peškových?

 


První sex Anči a Petra

První sex s novým partnerem, na kterém ženě záleží, je pokaždé hodně výjimečný, nezapomenutelný. Také první sex s Petrem bude pro Anču svým způsobem nezapomenutelný, ovšem z důvodu, na který by Petr nejraději hodně rychle zapomněl. Takhle si to totiž on sám ani trochu nepředstavoval… S čím nikdo nepočítá? Co se přihodí?

 


Marcelina léčba
Zjistit, že váš blízký trpí mentální anorexií a že mu jde o život, je vždycky pro rodinu pořádný šok. Okamžitě se zmobilizuje, aby mu pomohla v boji s touto zákeřnou nemocí. Ale její podpora nestačí. To hlavní je, že si samotný nemocný musí uvědomit, jak na tom je, a chtít se léčit. Právě tato těžká zkouška nyní čeká Marcelu, Maléřovy a Hanku. Jak ji zvládnou?

 


Potupa Mastného

Může být pro ješitného muže a navrch i politika prahnoucího po co nejvyšší funkci něco horšího, než když někdo veřejně zesměšní jeho nádobíčko? Právě to se stane Radkovi Mastnému, jenž si na své pověsti a mužství velmi zakládá. O to víc začne zuřit, když se z bulváru dozví, jak to je s jeho vercajkem. A čím více bude zuřit, tím větší salvy smíchu to samozřejmě vyvolá mezi těmi, u kterých má vroubky… Co bude pro Mastného poslední kapkou? A kdo ho slušně potopí ve společnosti?

 


Vendula a Pavel pod drobnohledem

Čeho všeho je schopná starostlivá babička, když neví, co se děje s vnoučetem? Vilma Nyklová zažije kvůli Vendule neskutečná muka. Přitom to začne naprosto nevinně. Večer Vilma náhodou zjistí, že Vendula není doma. Už to ji docela vykolejí, protože se vnučka nezmínila, že by se někam chystala. Když Vendula nedorazí domů ani pozdě v noci, navíc nebere telefon a nereaguje ani na zprávy, Vilma začne slušně vyšilovat… Co je s Vendulou? Nejen její babička bude koukat, kde a s kým strávila noc. Tohle tu ještě nebylo!

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Budou plné humoru, lásky, emocí i velkých zvratů.

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova