Publikováno 3. 7. 2017

VIDEO: PROZRAZENO! Co čeká po prázdninách Adrianu a Mikiho?

Zdroj: TV Nova

Adriana se těsně před prázdninami zamilovala až po uši do Roberta, který na ni měl políčeno od chvíle, co ji poznal. Jak to s nimi bude dál? Byla Adriana jen milenkou na jednu noc? A co bude řešit po prázdninách Miki? Podívejte se.

Přehrát poslední díl

Adriana a Miki mají za sebou dost bouřlivé období s pořádnými úlety. Adriana začala vyvádět už před pár měsíci, když se těsně před svatbou dozvěděla o Eddieho románku se Zorou. Tehdy to s ní pořádně zamávalo, dokonce se na čas vrátila do starých kolejí, kdy si jen užívala, flámovala, sváděla kluky a nic neřešila. V její posteli skončil i Miki, jenž spolu s ní také koketoval s drogami. Na rozdíl od Adriany to měl ale Miki pod kontrolou. Navíc si ani velké průšvihy nemohl dovolit kvůli byznysu s Matějem, jenž se jim začal hodně slibně rozjíždět.

 

 

Adriana se po několika dost velkých průšvizích naštěstí dala dohromady. Těsně před prázdninami se dokonce seznámila se svým princem na bílém koni – s Robertem. Ten na ni měl zálusk od chvíle, kdy ji poprvé spatřil, přestože má už téměř čtvrt roku poměr s Denisou. Dokonce to rozjel na dvě fronty, aby mu Denisa zůstala a Adrianu dostal do postele. To se mu i povedlo. Adriana odlétala na prázdniny zaláskovaná a zářící štěstím. Jak to s nimi bude dál? A co čeká ve firmě Mikiho? Podívejte se.

 

Představitelé Adriany a Mikiho Šárka Vaculíková a Václav Matějovský prozrazují, co se bude dít v Ulici po prázdninách! Těšíte se na jejich příběhy?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.