Aktualizováno 12.4. 2017 12:27

VIDEO: PROZRAZENO! Vážná psychická nemoc u Anči. Zemře?

Zdroj: TV Nova

Na Ančině psychice se začíná neblaze podepisovat dlouhodobý stres, ve kterém žije od chvíle, kdy se dozvěděla, že Bedřich čeká dítě s Jindrou. Kam až to může zajít? Představitelka Anči prozradila, že to bude velké drama a hodně vážné…

Přehrát poslední díl

káva. Anča, která si ze všeho nejvíc přála mít s Bedřichem vlastní dítě, se před pár týdny dozvěděla, že Bedřich čeká potomka s Jindrou. Pořádně to s ní zamávalo, snaží se s tím vyrovnat, ale prostě to nejde. Navíc to tají před svým okolím, aby nemusela nikomu nic vysvětlovat, aby ji tahle noční můra neprovázela i mimo domov. Její psychika však dlouhodobý nápor stresu nezvládá a s Ančou to začíná jít z kopce. Co s ní bude? Jak vážné to bude?

 

 

„Anička bude trpět vážnou psychickou nemocí – obsedantně kompulzivní poruchou,“ prozradila představitelka Anči Ljuba Krbová. Už v pátek se u ní naplno projeví příznaky této nemoci. Ovšem to nejhorší ji teprve čeká: „Vrcholí to přibližně za měsíc. Natáčení těchto scén bylo hodně náročné. Po natáčení jsem měla pocit, jako bych složila vagon uhlí,“ svěřila se sympatická herečka.

 

Ulice příběhem Anči otevírá další velké sociální téma, o němž se hovoří čím dál víc – duševní zdraví a psychické poruchy. Co to obsedantně kompulzivní porucha je? „Člověka, který trpí touto poruchou, trápí nepříjemné, neodbytné myšlenky. Úlevu od nich nalézá tak, že se neustále ujišťuje, že tomu tak ve skutečnosti není,“ osvětluje psycholožka Mgr. Karolina Diallo, Ph.D., s níž scenáristé Ančin příběh konzultují.

 

Propuknutí Ančiny vážné nemoci už tento pátek večer, těsně před Velikonoci! Nenechte si ujít díly, ze kterých běhá mráz po zádech…

 

Čtěte také:

Maléřovi z Ulice otevřeně o sexu: Budou řešit zásadní otázku!
Test: Jak dobře znáte Aničku Liškovou z ULICE?
 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.4. | 20:10 sabatin
23
Jestli se Aničce něco stane a byla,by nahrazena Jindrou,tak se seriálem ...
24.4. | 07:28 jarhonl
-3
Když odešla p. Maciuchová, chtěla jsem skončit se sled.Zbyl tam ještě pan ...
24.4. | 07:29 jarhonl
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě dodám. S herečkou /Jindrou/ jsem měla možnost ji vidět soukromě. Je to stále usměvavá,příjemná herečka. Mrzí mě, že má takovou roli.
24.4. | 07:28 jarhonl
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Když odešla p. Maciuchová, chtěla jsem skončit se sled.Zbyl tam ještě pan Hrušinský.Pokud skončí i Anička,neměla jsem nikdy symp. k p.Žilkové, ale její syn mi učar.Také hodně u Sejdeme se na Cibulce.Má humor,moc jsem se nasmála jeho povídání.No uvidíme, co mají napsané, aby hráli.
14.4. | 13:51 tomi-hrablo
6
Náhlasit nevhodný komentář
Kazdej s kazdym uz byli vycerpany všechny moznosti, uz budou muset parovat i chlapy
14.4. | 13:49 tomi-hrablo
10
Náhlasit nevhodný komentář
Proc nenechali radši zhebnout babochlapa Jindru, jestli tam bude misto Anci casteji, tak to bude konečna
14.4. | 00:08 vojtaliska49
8
Náhlasit nevhodný komentář
Anče hrábne,ale aby si zjistila,a vyposlechla si Béďu,který je moula neprůbojný,to neudělá.Tak holt ať se zblázní,hlavně ať neukazujou Jindru.
13.4. | 14:39 honza-dziadkovi
9
Náhlasit nevhodný komentář
A ano, s Ordinací jsem také skončila - po druhé sérii. Koneckonců - seriál má sloužit k odreagování se, ne ke stresu:-).
13.4. | 14:37 honza-dziadkovi
4
Náhlasit nevhodný komentář
OCD není nemoc, ale porucha. Neumírá se na ni a dá se s ní docela dobře bojovat. Ne všichni jsou jako Mr. Monk, nebo jako Jack N. v Lepší už to nebude...!!!
13.4. | 06:53 adnachiel
13
Náhlasit nevhodný komentář
sabatin: souhlas, s Ordinací jsme skončili už dávno, už se na to nedalo koukat, a s Ulicí to pomalu vypadá taky hůř a hůř. Zatím sledujeme, ale je to na vážkách.
12.4. | 20:10 sabatin
23
Náhlasit nevhodný komentář
Jestli se Aničce něco stane a byla,by nahrazena Jindrou,tak se seriálem končím,tak tomu bylo i s "Ordinací",když se tam odehrávaly neskutečné praktiky!!!
reklama