Publikováno 29. 1. 2018

VIDEO: Strach o život, nečekaná zajiskření i ostré hádky. Co se bude dít v Ulici?

Zdroj: TV Nova
Témata:

Máloco otřese člověkem tolik jako strach o život blízkého a mučivá nejistota. Právě takové peklo zažijí už brzy Mára a Bruno. Na rozdíl od nich u Anči a Bedřicha se zablýskne na lepší časy, byť ne na časy společné. Velké zvraty se stanou i u Věrky a Gábiny. Co všechno přinesou nové díly Ulice?

Přehrát poslední díl

Strach o Karlin život
Může být něco horšího než strach o život člověka, kterého máte rádi? Mára si až dosud nepřipouštěl, že by se Karle mohlo v práci něco stát, i když honí vrahy a zločince a do terénu nevyjde beze zbraně. Teď ale Mára zažije neskutečná muka. Ze zpráv v bulváru se totiž dozví o zranění policistky během akce. Té akce, které se účastní také Karla. A bohužel ani Karle, ani jejímu parťáku Hermanovi se Mára od té chvíle nemůže dovolat… Co je s Karlou a Hermanem? Proč se nikomu neozývají?

 


Překvapivý zlom u Bedřicha a Jindry

Bedřich dlouho doufal, že se k sobě s Ančou vrátí, že spolu překonají i tuhle krizi. Jenže Anča se rozhodla udělat za jejich společnou minulostí tlustou čáru a začít znovu, i když je i nadále spojují Franta a Ema. Bedřich by vlastně mohl učinit to samé a zařídit si nový život se svou novou rodinou – dcerou Ladou a její matkou Jindrou. Jindra by si ostatně nepřála nic jiného, ale nechává tomu volný průběh a na Bedřicha nijak netlačí. Už brzy se však stane něco, co ji utvrdí v tom, že její naděje možná nejsou od věci a že by se mezi ní a Bedřichem ještě mohlo leccos změnit… Čím Bedřich překvapí Jindru? Splní se jí její největší přání?

 


Věrčin boj

Věrka na sobě nechá v práci dříví štípat, protože je ráda, že o místo nepřišla. Všichni vidí, jak ji Květa zneužívá, ale Věrka ji hájí. Na podzim ji mohla na minutu vyhodit, když se provalila pravda o krádežích v Ulici. Květa to však neudělala, čehož si Věrka hodně váží. Všechno má ale své meze, které Květa už brzy překročí i v očích Věrky. Co udělá? A jak se k tomu postaví samotná Věrka?

 


Evžen vs. Robert
Evžen si nedělá o Robertovi iluze už hodně dlouho. O to víc ho štve, že se za něj Adriana před měsícem narychlo a tajně provdala. Evženovi je jasné, že si tím Robert jen pojistil svůj zlatý důl, který v jeho dceři má. Robertovi to dá taky bez obalu najevo: „Jsi křivák a bezcharakterní šmejd,“ vpálí mu do obličeje. Samotný Robert tuší, že právě Evžen by mohl zamilované Adrianě otevřít oči, a tak se postará o to, aby k tomu nedošlo… Co Robert udělá? Čím začne Evženovi vyhrožovat?

 


Změny u Gábiny

Květa Vavrušková se nehodlá vzdát svého podnikatelského záměru – otevření psího salonu v Ulici. Je si jistá, že Gábina zkrachuje, že si svůj salon neudrží. A nebyla by to Květa, aby tento vývoj událostí neurychlila. Gábině nenápadně hází klacky pod nohy už delší dobu. Teď ovšem přijde s požadavkem, který je pro Gábinu takřka likvidační. Květa samozřejmě hned nabídne i řešení, jež by Gábininu tíživou situaci změnilo… Co Květa provede Gábině? A jak na to Gábina zareaguje?

 


Vendula utěšitelka
Vendula a Pavel se spolu kamarádí už téměř rok. Za tu dobu se toho nejen mezi nimi událo opravdu hodně. Oba mají své tajnosti, drží při sobě, navzájem se podporují, když je tomu druhému mizerně. Vendula už nějaký ten pátek hořce lituje, že vlastní hloupostí o takového kluka, jako je Pavel, přišla. Ale opravdu je navždy vše ztraceno? Vendula se odhodlá udělat něco, co by se dalo vyložit různě. Jenže jí někdo třetí zkříží její plány… Jak to spolu mají Vendula a Pavel? A kdo náhle změní Venduliny plány?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Leckdo vás tentokrát hodně překvapí…

 

 

 

TV Nova

Diskuze

4.2. | 23:48 slavka2323
1
Náhlasit nevhodný komentář
bajkerplatan máš pravdu. Ty dva taky neskousnu.
29.1. | 20:34 bajkerplatan
1
Náhlasit nevhodný komentář
Beda + pivní obluda = hrůza