Publikováno 18. 6. 2017

VIDEO: Svatba, nové postavy i velké zvraty! Jaké bude FINÁLE dvanácté sezony Ulice?

Zdroj: TV Nova

Dvanáctá sezona Ulice právě vrcholí! Do prázdninové pauzy ve vysílání zbývá už jen pět epizod, ve kterých se stane ještě spousta nečekaných zvratů a ve kterých se seznámíte hned se dvěma novými postavami. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Svatba Hedviky a Oty
Hedvika a Ota už pomalu slyší znít svatební zvony. Do jejich sňatku zbývá jen pár dní, které jsou hlavně pro Otu k nepřečkání kvůli sexuálnímu půstu, jenž mu Hedvika naordinovala. Co se týče veselky, je vše zařízené a dojednané. Ale jen pár hodin před svatbou bude najednou všechno jinak. A samotná svatba? Takový adrenalin Ota ještě nezažil, a to má už leccos za sebou…

 


Tereza a David?!

Svatba Oty a Hedviky prověří i vztahy Terezy, Davida a Aleny. Mezi Terezou a Davidem se stane něco, co oba dva hodně rozhodí. Něco, díky čemu si budou muset přiznat, že nic není takové, jak se dlouho zdálo. Co to s nimi udělá? A jak se k tomu postaví Alena?

 


Adriana a Robert: Vášnivá noc

Adrianě zbývá do odletu do Jihoafrické republiky také už jen pár dní, které má pořádně nadupané. Přestože neví, co dřív, na Roberta si čas samozřejmě udělá. Dokonce i přijme pozvání na jeho narozeninovou oslavu, která bude úplně jiná než všechny ostatní, jež dosud zažila. Robert jí připraví takové překvapení, že si rázem bude připadat jako v romantickém filmu. Pak už to bude jen krůček k noci plné vášní… Jaké bude následující ráno? Jak to Robert s Adrianou vlastně má?

 


Márovy vztahy
Mára ujistil před pár dny Tonyho, že co se Moniky týče, má jasno – je to jeho bývalka. Ale co když stará láska nerezaví i v tomto případě? Monika o Máru stále hodně stojí. Už příští týden se znovu setkají a Monika věří, že ne naposledy. Do Márových vztahů navíc začne opět zasahovat i jeho matka. Tentokrát si vezme na mušku Karlu, která bude jen koukat, co v téhle dámě vězí… Proč bude Karla po setkání s Věrkou zralá na panáka? A co všechno to zapříčiní?

 


Jindra a Ema tváří v tvář
Franta a Ema stále netuší, co se u Liškových odehrálo před pár dny, že Anča od Bedřicha odešla. Anča a Bedřich se jim to chystají říct osobně, ale celou situaci nečekaně zkomplikuje těhotná Jindra, jež se neohlášeně zastaví za Bedřichem ve chvíli, kdy bude doma Ema. Jak tohle setkání dopadne? A jak nakonec Franta oslaví své osmnáctiny?

 


Martinův výbuch
Martin věřil, že si brzy najde slušně placenou práci, která by ho bavila a naplňovala. Jenže to není tak snadné ani v metropoli, kde je pracovních příležitostí mnohem víc než u nich na Vsetínsku. Martin z toho začíná být už pořádně frustrovaný. Najednou dělá věci, které dříve nedělal, což se neobejde bez následků. Odnesou to nejen jeho blízcí, ale také Bedřich… Co všechno se stane a jak se to podepíše na vzájemných vztazích?


Nenechte si ujít finále dvanácté sezony Ulice! Čeká vás spousta překvapivých zvratů i dvě nové postavy, jež ovlivní život vašich starých známých z Ulice.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama