Publikováno 9. 10. 2017

VIDEO: Týden lásek, nečekaných setkání i překvapivých odhalení. Co se bude dít v Ulici?

Zdroj: TV Nova
Témata:

V Ulici se bude už brzy skloňovat láska ve všech pádech. Z Rakouska se vrací David, který se musí rozhodnout mezi Terezou a Alenou. Docela žhavé to začíná být mezi Matějem a Luckou. Vendule se vrací do života její ex Mário, který jí zlomil srdce. A Adrianin táta nachytá Roberta, jak flirtuje s jinou… Co všechno se bude dít v Ulici tento týden?

Přehrát poslední díl

Davidův návrat
David měl měsíc na to, aby dokončil svou učebnici a zároveň si rozmyslel, co dál. Už přes rok chodí s Alenou, ale táhne ho to k Tereze. Se kterou z nich tedy bude? Ke vztahům přistupuje zodpovědně, proto se po prázdninách rozhodl na vztahu s Alenou ještě zapracovat. Ale má takový vztah budoucnost, když v skutečnosti miluje jinou? A jaké bude jeho shledání s Terezou, se kterou přestal téměř komunikovat?

 

 

Lucka a Matěj
Velkou lásku začíná prožívat také Lucka, která se zamilovala do Matěje. Matějovi se líbí, má to ale malý háček. Jejich vztah nebere tak jako ona. Zatímco Matěj je vlastně první kluk, který Lucku takhle sbalil, on sám už má přeci jen leccos za sebou. Jak se jejich vztah vyvine? Už brzy dojde k velkému zlomu, který bude pro oba dva dost zásadní… Co se stane?

 


Marcelina noční můra
Jsou věci, kterými se člověk prostě nechlubí. Jednou z nich je život s alkoholikem, jenž je pro všechny peklem. Marcela by otce nejraději úplně vymazala ze svého života, jenže to není tak jednoduché, jak se zdá, byť ho její matka před časem z domova vyhodila. Marcele se táta znovu vrátí do života, opět se jí otevřou bolestivé rány, které ani čas zatím nedokázal zacelit…Jakými hrůzami si Marcela, její máma a malý bráška prošli? Co nešťastné Marcele oživí právě tyto vzpomínky?


Vendulin Mário
Vilma Nyklová si už před několika měsíci vzala do hlavy, že dá dohromady Vendulu a sympatického řezníka Pavla Pelce. Co na tom, že Pavel nyní chodí s jinou? Něco takového není pro Vilmu Nyklovou žádnou překážkou. Jakmile se ale objeví Mário, který Vendule před rokem zlomil srdce, Vilma Nyklová začne bít na poplach. S něčím takovým totiž rozhodně nepočítá. A nedej bože, aby Vendula zase ztratila hlavu… Čím Mário šokuje Nyklovou i Lumíra? Jak to spolu s Vendulou nyní mají?

 Přistižený Robert

Robert ví, jak si získat ty, které potřebuje. Přesvědčivě lže do očí, téměř každou situaci dokáže mistrně obrátit ve svůj prospěch. Také společné rybaření s panem Peškem a tátou Adriany je pro něj jen příležitostí, jak se vetřít do rodiny. Jenže právě na Peškově chatě si pořádně zavaří. Evžen totiž náhodou zaslechne, jak s někým flirtuje po telefonu… Otevře právě tahle příhoda Adrianě a jejím blízkým oči?


Frantovy novinky
Jsou novinky, které někomu udělají obrovskou radost, a někoho naopak pořádně namíchnou. Takovou je i Frantova informace, že jeho partnerka Skyler odlétá kvůli skvělé pracovní příležitosti na tři měsíce do Ameriky. Tahle báječná zpráva má ale malý háček. Skyler je mámou ročního dítěte, které ji podle Anči nyní potřebuje více než kdy jindy. Franta si myslí, že právě tohle má jednoduché řešení. Jenže jeho rodiče jsou jiného mínění… Co Franta plánuje?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Budou plné lásky, nečekaných zvratů, humoru i napětí.

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.