Publikováno 19. 8. 2017

VIDEO: Týden nových lásek i překvapivých rozhodnutí! Co se bude dít v Ulici?

Zdroj: TV Nova

V Ulici to bude koncem prázdnin pořádně jiskřit, a to nejen mezi Karlou a Márou. Věrka začne flirtovat se svou láskou z mládí, Tereza a David své city také neutají. A kdo dospěje k nečekaným rozhodnutím? Třeba Gábina a Lumír…

Přehrát poslední díl

Reklama

Nové příběhy Ulice jsou tu. Už v pondělí 21. srpna v podvečer odstartuje na TV Nova svým prvním dílem třináctá sezona seriálu, která bude hned od začátku pořádně nadupaná a plná velkých emocí.

 

 

Alena smečuje
Tereza i David čekají na konec prázdnin s nadějí i obavami. Po dvou měsících se opět uvidí, přitom ani jeden z nich netuší, jak to ten druhý má. Jejich vášnivý polibek těsně před prázdninami oba zaskočil. Teď neví, co od opětovného shledání očekávat. Jak to s nimi bude dál? Jediný, kdo má v tomto směru jasno, je Alena. Nedopustí, aby jí Tereza Davida přebrala. Takže udělá všechno pro to, aby ty dva co nejdříve rozdělila. Čeho všeho je schopná? A co na to Tereza, David a jejich blízcí?

 

 

Karla a Mára – nový pár?
Celé léto se neviděli, ani spolu nebyli v kontaktu. Karla se Márovi šikovně vyhýbala, ale bude stačit jedno jediné setkání, aby bylo rázem všechno jinak. Takový výbuch citů jako s Karlou Mára ještě nezažil. Ovšem má to jeden háček – Moniku…

 

 

Gábina na křižovatce
Gábina je už zvyklá poprat se se životem a zbytečně nefňukat. Tentokrát ale dostane naloženo tak, že to bude chtít opravdu pevné nervy, aby i tuhle zkoušku zvládla. Hynek jí totiž oznámí, že nemá na alimenty. Bohužel v době, kdy Gábina začíná počítat každou korunu. Jak se k tomu Gábina postaví? A jaká výzva ji překvapí?

 


 

Flirtující Věrka
Stačí nečekané shledání s láskou z mládí, aby Věrku najednou nikdo nepoznával, zvláště její blízcí. Jako by to ani nebyla ona. Vrátí se jí jiskra i úsměv, začne flirtovat a dbát o sebe s jedním jediným cílem – aby se líbila, ovšem nikoliv svému manželovi. Kromě toho si uvědomí, že na radikální změny nikdy není pozdě, ani v jejím věku. Co začne zvažovat? A jak na to zareaguje Luboš, jemuž naplno dojde, že u Věrky nemá nic jistého?

 


Z partnerů sokové?
Teď, nebo nikdy. Lumír dospěje k překvapivému rozhodnutí, jež se nebude ani trochu zamlouvat Světlaně. I když se dosud na všem shodli, nebo alespoň dokázali najít kompromis, nyní to je jinak. Lumír se chce vrátit do politiky a na radnici. Jenže té šéfuje Světlana a druhý Nykl ve vedení, to by bylo prostě moc… Který z nich ustoupí? Co u nich Lumírovo rozhodnutí odstartuje?

 

 

Starosti nastávajícího otce Bedřicha
Bedřich se už brzy stane tátou, což se sebou přináší i spoustu starostí. Přestože Bedřich pořád doufá, že zachrání manželství s Ančou, těhotné Jindře je oporou, jak jen může. Dokonce větší, než by někdo čekal. Zejména Miloš bude jen zírat, až k němu vpadne bez ohlášení… Co pro něj bude pořádně tučné sousto?

 

Ulice plná emocí, nových lásek a překvapivých rozhodnutí startuje už v pondělí 21. srpna v 18:25. Nenechte si ujít nové díly třinácté sezony!

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama