VIDEO: Týden nových začátků i velkých rozhodnutí, která změní život… Co se bude dít v Ulici?

Publikováno 17. 6. 2018
Zdroj: TV Nova

Je tu finále třinácté sezony Ulice, které přinese několik velkých zvratů, jež znamenají nové začátky pro vaše staré známé. Večer co večer jim držíte palce, aby zvládli všechny těžké zkoušky, jež jim osud přichystal. Teď zjistíte, jestli v nich opravdu obstojí. K čemu dospějí Adriana, Gábina, Liškovi, Nyklovi či Tereza s Davidem?

Přehrát poslední díl

Změny u Adriany
Adriana se dlouho motala v začarovaném kruhu. Díky Eddiemu a ostatním nyní najde cestu, jak z něj ven a jak udělat tlustou čáru za minulostí spojenou s Robertem. Konečně se rozhodne vykročit dál a nevracet se k tomu, co bylo, nenechat se tím úplně zničit. To přinese i velké změny, jež se dotknou nejen jí samotné, ale také jejích blízkých a známých. Jak to bude dál s ní, Eddiem, Mikim a Jirkou Hermanem? Kterého z nich Adriana překvapí svou otevřenou zpovědí a vyznáním?


 

Gábinino velké rozhodnutí
Gábina si připadá jak ve zlém snu od chvíle, kdy se dozvěděla, že s Alešem čeká dítě. Už takhle toho na ni bylo moc po jejich rozchodu, který Aleš nehodlá přijmout. Teď Gábina navíc řeší i neplánované těhotenství, na něž není ani trochu připravená. To je velká příležitost pro Aleše, jak získat Gábinu nazpět. Uspěje? Začnou se spolu těšit na miminko, anebo se Gábina rozhodne přeci jen pro interrupci?

 


Šoková terapie pro Terezu a Davida

Tereza a David pomalu plánují svatbu. Zatím je vše zalité sluncem. Od Davidových rodičů dostali dokonce už i velký svatební dar. Ovšem hned po víkendu přijdou první nečekané komplikace. Než se stačí vůbec nadechnout, Tomáš jim oznámí, že se bude ženit. A nebyl by to Terezin táta, aby hned nepřišel s odvážnými svatebními plány, které se dotknou i Terezy a Davida… Co Tomáš vymyslí? Čím Terezu i Davida pořádně šokuje?

 


Překvapivá posila

Lumír a Tonda začínají naplno pracovat na předvolební kampani. Jejich plány jsou hodně ambiciózní – získat nazpět křeslo starosty pro Lumíra. Je jim jasné, že musí jít s dobou, a tak přibírají do týmu další členy. Tondovým černým koněm je Mário, od kterého si slibuje track přímo na tělo. Hned po víkendu se u nich objeví nová nečekaná posila, ze které Tonda jen zalapá po dechu… Kdo chce s nimi na předvolební kampani spolupracovat? A proč by se měli mít na pozoru?

 


Anča a Bedřich – dohoda možná?

Bedřich se odhodlal požádat Anču o rozvod. Oba už žijí své vlastní životy, mají nové partnery, rozhodli se pro nové začátky. Budou si i nadále patřit do svých životů, nebo na sebe začnou právě kvůli rozvodu nevražit? Jak jim do jednání ohledně rozvodu znovu zasáhne Ančin partner? A jaké budou první dny společného bydlení Bedřicha a Jindry?

 


Marcela jde s pravdou ven

Setkání s otcem a jeho řádění otřáslo nejen Marcelou, ale i její mámou a Maléřovými. Pro Marcelu to byl jasný signál k ukončení veškerého kontaktu s otcem. Hanka ale tak radikální být nedokáže. O manžela si naopak začne dělat starost. Proč? A před jaké dilema ji postaví Marcela? Tu navíc čekají i dvě hodně těžké zkoušky. Jedna ve škole, druhá v Coolně, kam zajde za Brunem, aby mu řekla celou pravdu o sobě a své nemoci… Mají Bruno a Marcela ještě šanci? A k čemu se nakonec rozhodne Hanka?


Nenechte si ujít finále třinácté sezony Ulice. Je tu posledních pět dílů před prázdninovou pauzou, jež přinesou spoustu velkých zvratů, lásku, humor i těžká rozhodnutí…

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova