Publikováno 16. 4. 2017

VIDEO: Týden velkých odhalení i rozhodnutí! Co přinesou nové díly Ulice?

Zdroj: TV Nova
Témata:

V minulých dnech lítaly v Ulici facky, v příštích dnech padnou zásadní rozhodnutí a provalí se i nejedno tajemství. Kromě toho to bude také pořádná divočina, a to nejen na Velikonoce. S Vendulou zamává pravda o Robertovi, David se dočká nepříjemného prozření a hodně divit se bude i Simona...

Přehrát poslední díl

Odhalení na radnici
Zamilovaná Vendula si hodně slibuje od Velikonoc. Těší se na další setkání s Robertem, kterému dala jasně najevo, že je na koledníky připravená. Jenže Robert si pomlázku užije po svém – s Denisou při hodně vášnivých chvilkách ve Světlanině kanceláři. Bohužel i tentokrát je někdo nachytá v tom nejlepším, někdo, kdo na radnici vůbec nemá být – Vendula… Jaká lavina se tím spustí?

 


Otovy novinky
Před pár dny to Ota pořádně schytal od mámy, když praskla jeho lež. Boženka Puklická ho málem přetrhla vejpůl, jak byla naštvaná. Otovi pak i slíbila, že se postará o vyřešení jeho zásadního problému, aby nepřišel o Hedviku. A to Boženka taky udělá. Vymyslí něco, co zní hodně věrohodně a co z Oty rázem udělá potenciálního ženicha, byť se právě tomu Ota snaží vyhnout jak čert kříži. Vykličkuje i tentokrát?

 


Davidova rozhodnutí

David stojí před zásadním rozhodnutím, které by mohlo změnit od základů jeho život. Má odejít ze školy a stát se dobře placeným lektorem, jak si přeje Alena, nebo má zůstat na gymnáziu, protože ho učitelství baví a naplňuje? Jenže to není jediná změna, kterou Alena Davidovi naplánovala. Alena by se s ním ráda přestěhovala do vlastního pronájmu, pokud možno ihned… Jak se David nakonec rozhodne? Co všechno při jeho zvažování sehraje svou roli?

 


Simoniny perné chvilky

Čas do Rudolfova odjezdu se bleskurychle krátí. Simona by si manžela ráda užila, když ho pak dva měsíce neuvidí. Místo hezkých chvilek s Rudou ji ale čekají další perné chvilky, a to nejen v salonu. Vilma Nyklová začíná Simoně mluvit do podnikání víc, než by bylo záhodno. Navrch Simona zjistí, že se jí z účtu vypařila její finanční rezerva… Kam se peníze poděly? A čím si to Simona zavaří u své spojenkyně Nyklové?

 


Bedřich mezi Ančou a Jindrou

Bedřich se snaží pendlovat mezi těhotnou Jindrou a Ančou tak, aby o tom Anča pokud možno nevěděla. Nechce Anče ubližovat, ale zároveň se nedokáže vykašlat na Jindru, která s ním po jediném úletu čeká dítě. Přestože Bedřich Anču miluje a dělá všechno pro to, aby ji neztratil, Anče znovu nechtěně ublíží. Jaké to bude mít následky tentokrát?


Nenechte si ujít nové díly Ulice! Přinesou nečekaná odhalení, velkou divočinu, humor i zásadní rozhodnutí.

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama