VIDEO: Týden velkých změn a zkoušek. Co se stane v Ulici?

Aktualizováno 8.1. 2018 15:08
Zdroj: TV Nova

Začátek roku přinese do Ulice spoustu změn i těžkých zkoušek. Mezi Alešem a Gábinou to nečekaně zaskřípe, Věrka se najednou ocitne mezi Lubošem a Michalem, s Luckou zamávají Matějovy novinky. A to zdaleka není vše. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Přehrát poslední díl

Věrka mezi Michalem a Lubošem
Michalova páteční návštěva Věrku hodně potěšila. Už brzy se setkají znovu, navíc to pro Věrku bude i hodně překvapivé shledání. S jedním ale Věrka nepočítá. Že by je přímo u ní doma mohl vyrušit někdo, kdo tam nemá co dělat, někdo, kdo si na ni stále myslí – její manžel Luboš. Jak to Věrka ustojí? A co to udělá s jejími vztahy?

 

Zkouška pro Davida
David se snaží zastoupit Boženku Puklickou, jak nejlépe umí. O tom, že ředitelování není žádný med, se přesvědčuje takřka denně, protože se to na něj ve škole valí ze všech stran. Až doteď netušil, co všechno musí ředitel školy denně řešit. A kdyby jen to. David až teď zjišťuje, co všechno vězí v Kalinovi… Čím Kalina znepříjemňuje Davidovi život? A jak to David zvládá jako ředitel školy?


Matějovo překvapivé rozhodnutí
Lucka je do Matěje zamilovaná čím dál víc a počítá s ním i do budoucna. Jenže Matěj má přeci jen trochu jiné priority než ona, byť mu je s Luckou dobře a má ji rád. Na prvním místě je u něj ale jeho firma. Už brzy navíc dostane nabídku, která se neodmítá, nabídku, která se hodně podepíše i na jeho vztahu s Luckou. Jakou? A co všechno to odstartuje?

 

Alešovy novoty
Přestože všichni považují Aleše za naprosto ideálního chlapa, Gábina se už několikrát přesvědčila, že ani s ním to není procházka růžovou zahradou. Aleš má své představy o tom, jak by měla fungovat rodina a domácnost. Už brzy je začne naplňovat, i když Gábina a Šíma jsou zvyklí na něco jiného. Jak na Alešovy novoty zareagují? Jaká těžká zkouška čeká vztah Gábiny a Aleše?

 

Kam s Máriem?
Vendula sice Máriovi pomohla, když byl v nouzi, ale nehodlá ho u sebe nechávat donekonečna. Jen co se mu udělá lépe, oznámí mu, že azyl u ní není na věčné časy. Má to však malý háček – Mário opravdu nemá kam jít. Udělá z něj Vendula bezdomovce, nebo má i tahle zdánlivě neřešitelná situace ještě jiné řešení? Lumíra něco napadne, ovšem Vendule to moc velkou radost neudělá. Proč? Čeho se obává?

 

Krize u Miloše a Evy
Miloš si to doma pořádně zavařil, a tak nyní žehlí, jak jen to jde. Ovšem nebyl by to Miloš, aby si život ještě víc nezkomplikoval. Přestože Bedřichovi svého času radil zatloukat, zatloukat, zatloukat, on sám se této osvědčené rady bohužel nedrží. Následky na sebe proto nenechají dlouho čekat… Kam až to mezi ním a Evou zajde?

 

 

Robertova nová partie
Robert si každým dnem upevňuje své postavení na radnici. Světlana i Denisa předpokládají, že se na něj mohou ve všem spolehnout a že mu mohou důvěřovat. Jenže Robert si na úřadu rozehraje vlastní hru, od níž si začíná i docela dost slibovat… Co udělá? A jaké to bude mít následky?


Tento týden přinese spoustu novinek i těžkých zkoušek. Nenechte si ujít nové díly Ulice, některá rozhodnutí vás určitě překvapí…
 

 

 

 

 

 

TV Nova