Publikováno 14. 5. 2017

VIDEO: Týden velkých zvratů! Co se bude dít v Ulici?

Zdroj: TV Nova
Témata:

Příští týden bude zlomový nejen pro Anču a Bedřicha, ale také pro Luboše, Maléřovy, Simonu či Adrianu. Anča už neustojí další ataky psychické poruchy a zhroutí se, Luboš dostane pořádnou nakládačku, Adrianu čeká obrovský šok hned po sexu s Petrem. A nejen to. Co všechno přinesou nové díly Ulice?

Přehrát poslední díl

Ančino zhroucení
Anče je čím dál hůř, její psychický stav se zhoršuje každým dnem. Ona sama si stále neuvědomuje, jak vážné to je. A netuší to ani její okolí, i když si všichni všímají, že se s ní něco děje, že není v pořádku. Všichni to připisují velkým stresům, ale skutečnost je mnohem horší. To zjistí už brzy v pekařství, kde se Anča zhroutí. A další velký nápor na psychiku ji čeká ještě i doma… Kam až to zajde?

 

 


Zmlácený Luboš
Luboš si zahrává už docela dlouho, když načerno taxikaří. Tony ho několikrát varoval, aby toho nechal, protože jinak si zadělá na pořádný průšvih. Luboš to však pokaždé odmávl. Věří, že se nic nestane, že ho policie nechytí. Už brzy se ale bude hodně divit. Účty si s ním totiž vyřídí konkurence, a to hodně drsně… Proč Luboš skončí v nemocnici? Co s ním bude?

 

 


Pravda o Petrovi

Adriana je opět zamilovaná až po uši. Petr je kluk přesně podle jejích představ – hezký, vtipný, sympatický, pozorný… Už brzy je čeká další rande, které skončí pro Adrianu hodně nečekaně. Petra pozve k sobě domů a hned spolu skončí i v posteli, přestože tohle u Adriany není zvykem. Jenže místo romantiky přijde po sexu pořádná ťafka… Co se Adriana dozví? Jak na to zareaguje?

 

 


Další dítě ano, či ne?
Martinovi se ta představa zamlouvá čím dál víc. S Veronikou budou mít třetí dítě, užijí si ještě rodičovství, vrátí se do dob, kdy byli šťastní. Martin už dokonce přemýšlí, jak to všechno udělat, aby si mohli dalšího potomka dovolit. Veroniku tím však hodně zaskočil. S něčím takovým totiž nepočítala… Jak se na možnost mít další dítě dívá Veronika?

 

 


Se Simonou je zle

Simona si prostě nedá říct. Místo aby zvolnila, po Rudolfově odjezdu naopak pracuje ještě víc, aby se jí tolik nestýskalo. Jenže tohle vražedné tempo se jí už brzy docela vymstí. Simona neodhadne své síly a najednou toho už na ni bude moc. Jaké to bude mít následky? Jak vážné to s ní bude?


Nenechte si ujít nové síly Ulice! Čeká vás týden překvapivých zvratů a velkých emocí.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama