VIDEO: Útěk z domova, nečekané vzplanutí, krušné začátky i řádění Marcelina otce… Co se stane v Ulici tento týden?

Aktualizováno 11.6. 2018 15:54
Zdroj: TV Nova
Témata:

Do prázdninové pauzy ve vysílání Ulice zbývají už jen dva týdny. A ty budou pořádně nabité. Gábina řeší nejen své těhotenství, ale i Šímu, který nezvládá její rozchod s Alešem. Pavla a Vendulu čekají první zkoušky jejich soužití, mezi Marcelou a jejím otcem se to ještě více vyhrotí. Zato Milošovi se znovu zapálí lýtka… Na co se můžete těšit tento týden?

Přehrát poslední díl

Těžké zkoušky pro Gábinu
Gábina zažívá hodně krušné chvilky. Jestli si ještě před pár dny myslela, že horší to už snad ani nemůže být, tento týden dostane naloženo ještě mnohem víc. Nejen, že jí lékař potvrdí její těhotenství. Velké starosti jí začne dělat i Šíma, který chce být s Alešem pomalu za každou cenu. Dokonce kvůli němu i uteče z domova… Jak na to zareaguje Aleš? A jak ovlivní Gábinino těhotenství její vztah s Alešem?


Milošovo vzplanutí
Pro Miloše byla dlouho bohyní Justine, po které toužil od první chvíle, co ji spatřil. Když se o jeho poblouznění dozvěděla Eva, Milošovi dala pořádné kapky. Ani to ale Miloše nezastaví. Už zase začíná mít roupy a vystrkovat růžky. Objektem jeho touhy se nečekaně stane Anča, která až nyní zjistí, co všechno v Milošovi vězí… Co Miloš vyvede? A jak to bude s majetkovým vyrovnáním a rozvodem Anči a Bedřicha?


Peklo s otcem
Marcela svého otce nenávidí a byla by nejradši, kdyby se s ním už nikdy neviděla. Její máma mu přesto dala ještě jednu šanci, protože se dušoval, že se alkoholu už nikdy nedotkne. Ale i v jeho případě platí sliby chyby. Marcele i její mámě udělá Zdeněk peklo ze života už tento týden, kdy se za nimi dokonce rozjede k Maléřovým… Kam až Zdeňkovo řádění zajde? A jaké to bude mít následky?


První zkoušky soužití
Pavel se stěhuje k Vendule, jejich babičky si mohou mnout spokojeně ruce. Okamžitě dávají k dobru tisíc rad, aby to zamilovaným hrdličkám náležitě klapalo. Jenže občas jsou vedle jak ta jedle. A hned je o malér postaráno… Co všechno můžou dobře míněné rady způsobit? A jak Pavel a Vendula zvládnou první dny soužití ve Vendulině malé garsonce?


Karla a Jirka na kordy
Schyluje se k tomu už dlouho, teď to mezi Karlou a Jirkou pořádně bouchne. Karla je na Jirku čím dál víc naštvaná kvůli jeho pití, které se mu vymyká z rukou. Teď se navíc stane něco, co zavání pořádným průšvihem. Jirka totiž nechá Karlu ve štychu ve chvíli, kdy vedle sebe parťáka opravdu potřebuje… Co se stane? A jak se to podepíše na vztahu Karly a Jirky?


Nenechte si ujít vrchol třinácté sezony Ulice! Nové díly jsou opět plné emocí a nečekaných zvratů.

 

 

 

 

TV Nova