VIDEO: Velké jiskření v Ulici! Jaký bude valentýnský týden?

Publikováno 12. 2. 2018
Zdroj: TV Nova
Témata:

V Ulici to tento týden bude opět hodně jiskřit. Aby taky ne, když je svátek všech zamilovaných. Někomu ale přeci jen zůstanou oči pro pláč. A někdo dostane naprosto nečekaný dárek…

Přehrát poslední díl

Sbližování Anči a Evžena
Domluvit si schůzku na sv. Valentýna, svátek všech zamilovaných, se dá brát jako jednoznačný signál, že vám na tom druhém opravdu záleží. Přestože Anča všem tvrdí, že s Evženem spolu nic nemají, jejich dnešní setkání již čistě přátelské rozhodně není. Evžen se konečně osmělí k prvnímu polibku… Co bude následovat? Začnou spolu Anča a Evžen konečně chodit? A čím Bedřich překvapí na sv. Valentýna Jindru?

 


Venduliny trable s láskou

Jak dát najevo klukovi, že se vám líbí, když jste oba dva hodně nesmělí? Právě tenhle problém nyní řeší Vendula, která už ví, že Pavel je pro ni ten pravý. Z jejích náznaků, které jsou podle ní dostatečně zřejmé, ale Pavlovi stále nedochází, že o něj má Vendula zájem a že se ho vlastně snaží sbalit. A tak Vendule nezbude nic jiného, než otevřeně přiznat, jak se věci mají... Udělají ti dva konečně radost Nyklové, která si už rok nepřeje nic jiného, než aby se dali dohromady?

 


Manželské eskapády Evy a Miloše
Psát milostné dopisy jiným, když máte doma manželku, a ještě se při tom nechat nachytat, to otřese každým vztahem. Italskou domácnost nyní mají i Eva a Miloš Knoblochovi, protože Eva to Milošovi opravdu nedaruje. Jen co si Miloš začne myslet, že to nejhorší je za nimi, Eva ho hbitě vyvede z omylu. Navíc moc dobře ví, kam zamířit, aby Milošovo mužské ego dostalo pořádně zabrat. Bohužel to odskáče také Bedřich, u něhož Miloš hledá chlapské pochopení i azyl… Co Eva provede Milošovi? A co Milošovi doporučí Bedřich?

 

Čtyřnohý dáreček
Dělání dobrých skutků se může pěkně vymstít. To zjistí už brzy také David, kterému se zželí jednoho čtyřnohého bezdomovce, a tak se rozhodne, že mu aspoň na čas poskytne azyl. Záhy však zjistí, že to nebude jen tak. Psí slečna, kterou si domů přivede, má sice ten nejkouzelnější pohled pod sluncem, zároveň ale taky dokáže udělat z bytu kůlničku na dříví během rekordně krátkého času. Co na to Tereza a Ota? V roli psího nalezence se v Ulici představí fenka Patricie Solaříkové Jackie, z níž se vyklubala skutečná herecká profesionálka...

 


Adriana šokuje
Kdy je ten správný čas na dítě a založení rodiny? Adrianu by ještě před pár měsíci něco takového nenapadlo ani ve snu. Teď je to ale jiné. Na konci loňského roku se provdala, začínají se jí měnit životní priority. Navíc Robert podle ní bude báječný táta, takže nevidí důvod, proč založení rodiny nějak zvlášť oddalovat… Jak na to zareaguje Robert?

 


Zamilovaná Věrka
Kdy je ten správný čas na lásku? Věrka Marečková se znovu zamilovala do Michala jako za mlada. Byl její první velkou láskou. A jak se zdá, stará láska opravdu nerezaví. Dokonce se stane něco, s čím Věrka zpočátku ano nepočítala, něco, při čem se zatřese zem. Jenže to má malý háček. Věrka je ještě stále vdaná, byť se s manželem rozešla už před čtvrt rokem… Jak to bude dál s Věrkou, Michalem a Lubošem?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Budou plné lásky, humoru i nečekaných zvratů.

 

 

 

 

TV Nova