VIDEO: Velké lásky, milostné karamboly, pořádné průšvihy, nevěra i drsné facky: Čím si prošel v Ulici Matěj Jordán?

Publikováno 12. 7. 2018
Zdroj: TV Nova

Matěj si nyní buduje kariéru v Kanadě, ale ještě před pár lety to s ním vypadalo docela bledě. V řádném termínu se nedostal k maturitě, protože měl úplně jiné starosti než školu. Samozřejmě v tom sehrála velkou roli láska. A právě milostné karamboly Matěje provázejí už od druháku na gymplu. S kým chodil a co všechno se za ta léta navyváděl? Podívejte se na toto video.

Přehrát poslední díl

Matěj byl ve druháku na gymplu zamilovaný až po uši do Adriany, ale tahle láska mu na věky nevydržela, i když si to plánoval. Po Adrianě přišly další osudové lásky i letmé známosti, jenže nikdy to prostě nebylo to pravé ořechové, i když to tak zpočátku vypadalo. Buď Matěj po čase dostal kopačky, nebo je dal on sám. Vedle toho stačil Matěj nasekat pár průšvihů, aniž by vlastně chtěl. Není to žádný grázlík, naopak se několikrát zastal pěstmi sestry či svých lásek nebo lidí v nouzi. Občas mu ruply nervy, někdy měl prostě jen smůlu a dost dobře neodhadl situaci. Jedno se mu ale musí nechat – člověk se s ním rozhodně nenudí. Čím vším si prošel v Ulici? Podívejte se na toto video.

 

Jak šel čas s Matějem Jordánem a co všechno se už navyváděl v Ulici? Toto video vám připomene některé momenty z jeho života za posledních dvanáct let.


Anketa

Chybí vám v Ulici Matěj?

Hlasovalo 751 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

TV Nova