Aktualizováno 14.7. 2017 19:21

VIDEO: VELKÝ PŘEHLED všech porodů v Ulici: Víte, kolik jich bylo?

Zdroj: TV Nova

Ulice je s vámi již téměř dvanáct let. Za tu dobu v ní přišlo na svět i docela dost miminek. U několika porodů jste dokonce také byli. Vzpomene si na všechny? Tohle dojemné video vám je připomene.

Přehrát poslední díl

Na podzim se v Ulici narodí další miminko. Potomka očekávají Jindra a Bedřich, jemuž nyní hrozí, že kvůli jedinému nechtěnému úletu s Jindrou přijde o svou ženu Anču, kterou tolik miluje. O záchranu manželství Bedřich bojuje od chvíle, kdy Anče přiznal celou pravdu o Jindřině těhotenství. Přitom se snaží být oporou i těhotné Jindře. Ovšem ne každý nastávající rodič to měl v Ulici takhle dramatické. Někteří se na miminko těšili od samého počátku, u některých bylo těžce vymodlené, jiní byli z toho, že budou mít potomka, pořádně vykulení. A jak probíhaly samotné porody? Připomeňte si je všechny s tímto videem, které vás nejen pobaví, ale také dojme.

 

Připomeňte si s námi všechny porody v Ulici! S kým jste ho prožívali nejvíc?


 

Anketa

S kým jste požívali porod nejvíc?

Hlasovalo 1158 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

112

Porody v Ulici

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Šíma přišel na svět o Štědrém dni...

Hodnocení:

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

16.7. | 19:15 svarcovaerika0123
1
Náhlasit nevhodný komentář
To jsou starosti.
14.7. | 20:07 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
Hlasoval jsem pro porod Olda+Jitka. Tehdy Ulice ještě nebyla sluníčkářská a vše v ní nebylo tak nereálně pozitivní jako v dalších letech, proto taky jejich dítě po pár dnech zemřelo, což se v reálu může stát komukoliv. A dobře že toto pochmurné téma se tehdejší scénáristé nebáli nastínit.