Aktualizováno 8.10. 2017 13:04

VIDEO: Vendulina láska je tu! Jak to v Ulici rozvíří její Mário?

Zdroj: TV Nova

V Ulici se už brzy objeví Vendulin ex Mário Doubek. Ten Mário, který jí před rokem zlomil srdce. Jaký je? Na jakou jízdu se můžete těšit? Toto video, které pro vás natočili představitelé Mária a Venduly Jiří Kniha a Anežka Rusevová, vám napoví.

Přehrát poslední díl

Rapper Mário byl Vendulinou první velkou láskou. Bezhlavě se do něj zamilovala, pronajala kvůli němu garsonku, aby spolu mohli žít, pečovala o něj, malovala si společnou budoucnost. Jenže Mário jí zlomil srdce a dal jí kopačky kvůli štíhlé blondýně. Nešťastná Vendula odešla ze Sokolova do Prahy, aby našla svého biologického tátu, pokusila se o nový začátek a na Mária zapomněla.

 

 

Teď se Mário znovu vrací Vendule do života. A bude jen koukat, jak se jeho stará dobrá Vendy změnila. Už to není ta puťka, která na něm mohla oči nechat a snesla by mu modré z nebe. Naopak je z ní energická holka, jíž to sekne víc než kdy dřív a pro kterou už opravdu není středobodem vesmíru. Právě to se Mário už brzy pokusí změnit. O co více je pro něj Vendy nyní nedostupná, o to více ji bude chtít sbalit, neboť by to pro něj znamenalo mimo jiné i pár výhod. A protože Mário rozhodně netroškaří, snaží se i pořádně nastartovat svou hudební kariéru… Jaké bude jeho opětovné shledání s Vendulou? A co na Mária řekne Vendulina nová rodina? Už teď vám prozradíme, že to bude pořádná jízda!

 

Podívejte se na video, které pro vás natočili představitelé Mária a Venduly Jiří Kniha a Anežka Rusevová. Určitě vám zvedne náladu.

 

Anketa

Těšíte se na příběh Mária a Venduly?

Hlasovalo 1053 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

9.10. | 01:31 kleito
3
Náhlasit nevhodný komentář
To je snad jeho přezdívka ...
8.10. | 17:38 bajkerplatan
1
Náhlasit nevhodný komentář
Mário? Zas nějakej Talián?