Publikováno 11. 9. 2017

VIDEO: Všechny porody v Ulici: Víte, kolik jich už bylo?

Zdroj: TV Nova
Témata:

Každý porod s sebou přináší spoustu nejrůznějších emocí. Nejinak je tomu i u Jindry, kterou trochu překvapí, když se její dcera rozhodne, že právě dnes je nejvyšší čas podívat se na svět. Zdaleka však není jediná z Ulice, která rodí v předtermínu. Připomeňte si nyní spolu s námi všechny porody v Ulici.

Přehrát poslední díl

Jindra si sice myslí, že rodit bude až za tři týdny, ovšem její a Bedřichova dcera je jiného názoru. Nač čekat, když na svět může přijít už teď? Pravda, Jindra na takový fofr není připravená, dokonce ještě stále nemá pro malou vymyšlené jméno, ale není první ani poslední, které se něco takového stane. Také v Ulici už pár předčasných porodů proběhlo a vy jste byli při nich.

 

 

Vzpomínáte například na nezapomenutelnou vánoční nadílku u Gábiny, Milošovu asistenci u porodu Skyler, Blaženin odjezd do porodnice takřka od oltáře, nebo jak porod zamával s Lumírem? A nesmíme zapomenout ani na Lenku, která rodila už dvakrát a pokaždé vymýšlela jméno až v porodnici. Jitka zažila v porodnici hodně dojemné a smutné chvíle, její dcera Lída naopak chvíle plné štěstí a radosti. Horší to měla Karolína, která se až v porodnici dozvěděla, kdo je biologickým otcem jejího syna… Vzpomínáte? My vám nyní trochu osvěžíme paměť tímto speciálním videem.

 

Připomeňte si spolu s námi všechny porody v Ulici. Vzpomínáte si na nejsilnější okamžiky každého z nich?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama