Publikováno 25. 9. 2017

VIDEO: Všechny Tereziny lásky: Vášeň, romantika, nevěra i pokus o znásilnění

Zdroj: TV Nova

Tereza zatím moc velké štěstí ve vztazích neměla. Stále hledá toho pravého, i když se už párkrát zdálo, že ho našla. Je jím Lorenzo, jenž se ji stále snaží sbalit? Anebo zadaný David, do kterého je už nějaký čas zamilovaná? A čím vším si Tereza ve vztazích už prošla? Připomeňte si všechny její lásky i zásadní okamžiky jejích vztahů.

Přehrát poslední díl

Tereza je už pár měsíců zamilovaná do Davida. Přestože to vypadá, že on je ten pravý, má to malý háček. David chodí již rok s Alenou, která si s ním plánuje společnou budoucnost a nemíní se ho jen tak vzdát. Zatímco je David v Rakousku, Alena ho sama stěhuje do jejich společného bytu, který pro ně už před časem pronajala od známé. Jak to bude po Davidově návratu? Stojí o Terezu natolik, že se s Alenou rozejde? Anebo své city k Tereze popře, aby Aleně neublížil?

 

 

Seriál Ulice: Čím Alena zaskočí Davida i všechny ostatní?
Zdroj: TV Nova

 

Nebylo by to poprvé, kdy Tereze vztah nakonec nevyšel. Pokaždé, když se zamilovala, skončilo to zlomeným srdcem nebo nějakým velkým malérem. Její první láska, spolužák Libor Jeřábek, se ji pokusil znásilnit na školních záchodcích. Vztah se Štěpánem Stránským krachnul ve chvíli, kdy si Štěpán začal jít za svým a více než Tereza ho zajímaly škola a budoucí kariéra.

 

Léto s Ulicí: Tereza bojuje o Štěpána
Zdroj: TV Nova

 

Kvůli Márovi šlo Tereze dokonce o život, byť to byl právě on, kdo jí byl oporou v době, kdy se jí rozcházeli rodiče. S Vojtou, spolužákem ze střední školy, to bylo jako na houpačce pár let. Nebýt Terezy, Vojta by se zřejmě hned tak znovu nepostavil na nohy po těžkém úrazu páteře. Přesto ani tenhle vztah nevydržel. S profesorem z vysoké školy Petrem Peterkou se Tereza svého času hodně spálila a vlastně kvůli němu přišla o Vojtu.

 

Seriál Ulice: Tereziny lásky - Vojta Kalich - 19
Zdroj: TV Nova

 

Vztah s ženatým Romanem si Tereza dlouho zakazovala, protože mu nechtěla rozbíjet rodinu. Roman sice z domova kvůli ní odešel, ovšem jeho pouto s rodinou bylo tak silné, že to Tereza po necelém roce společného života vzdala. Před pár měsíci Tereza nechtěně zlomila srdce svému studentu Tobiášovi, který si její profesní zájem vyložil po svém.

 

Seriál Ulice: Tereza a Roman Šámal - 3
Zdroj: TV Nova

 

Na jaře prožila Tereza krátký románek s Lorenzem. Ten se před časem nečekaně vrátil a o Terezu znovu bojuje. Teď s ní strávil dokonce i noc, byť ho Tereza hned ráno ujistila, že se mezi nimi nic nemění. Jsou jen přátelé. Tereza je totiž už pár měsíců zamilovaná do jiného – do Davida. Má to však malý háček. David je zadaný. Bude mít Tereza zase smůlu, nebo je David skutečně ten pravý? To zatím neví ani ona sama…Čím vším si Tereza už ve vztazích prošla a jaké byly její lásky? Toto speciální video vám osvěží paměť.

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.