Publikováno 16. 6. 2017

VIDEO: Výbuchy smíchu a jeden fórek za druhým! Jak si ze sebe utahují představitelé Simony a Rudolfa?

Zdroj: TV Nova

Simona a Rudolf mají za sebou hodně náročné období. Jejích představitelé Pavla Tomicová a Václav Kopta jsou ale nabití energií a zaručeně vám zvednou náladu svými fórky i nakažlivým smíchem. Co všechno na sebe prozradili a jak si ze sebe umí vystřelit?

Přehrát poslední díl

Reklama

Simona a Rudolf si prošli v poslední době hodně těžkými zkouškami. Nejen, že je zvládli, jejich vztah to ještě více posílilo. Oba si uvědomili, jak moc jim na tom druhém záleží a jak moc ho milují. Hodně rádi se mají také představitelé Simony a Rudolfa Pavla Tomicová a Václav Kopta, kteří jsou opravdu sehranou dvojicí.

 

 

Navzájem si ze sebe v jednom kuse utahují, ale zároveň si umí udělat srandu i sami ze sebe a tím vzít tomu druhému vítr z plachet. To několikrát předvedli i během live streamu, v němž padal fórek za fórkem a samozřejmě došlo i na hereččin legendární smích, kterým odbourává své okolí. A co na sebe ti dva prozradili? Třeba to, že role Simony pronásleduje sympatickou herečku i v zahraničí, stovky kilometrů od domova, kde by to ani ve snu nečekala.

 

Podívejte se na live stream s představiteli Simony a Rudolfa Pavlou Tomicovou a Václav Koptou. Určitě se s nimi pobavíte.

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama