Publikováno 12. 7. 2017

VIDEO ze zákulisí Ulice: Co občas vyvádějí v kabinetě Tereza a David?

Zdroj: TV Nova

Někdy natáčení odsýpá jak na běžícím pásu, občas je to ale i o nekonečném čekání. A právě tehdy se každý snaží zabavit, jak umí. Zatímco někteří odpočívají, jiní řádí o sto šest. A co vyvádějí představitelé Terezy a Matěje? To vám prozradí toto video ze zákulisí natáčení Ulice.

Přehrát poslední díl

Pamatujete se ještě, jak Tereza a David zachraňovali na střeše školy opilého Tobiáše, který se nedokázal vyrovnat s Tereziným odmítnutím? Natáčení scén odehrávajících se na střeše gymnázia bylo hodně náročné po všech stránkách. Vypjaté emoční scény, pro herce i štáb svým způsobem nezvyklé a adrenalinové natáčení, navíc tehdy byla i pořádná zima. A aby toho nebylo málo, muselo se také čekat, až se setmí. Zatímco štáb odpočíval, představitelé Terezy a Davida Patricie Solaříková a Matouš Ruml se zabavili po svém. V kabinetu narazili na repliku meče a rytířské přílby, což si přímo žádalo po nějakém kousku pro obveselení kolegů i fanoušků. Co si vymysleli? Podívejte se.


Co se děje v kabinetě, když se zrovna netočí? To vám prozradí toto video ze zákulisí, které pro vás natočili představitelé Terezy a Davida a které vás určitě pobaví.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama