Vyznání lásky i překvapivé rozhodnutí. Čím Adriana všechny šokuje?

Publikováno 16. 6. 2018
Seriál Ulice: Adriana konečně vystoupí z bludného kruhu
Zdroj: TV Nova

Adriana se snaží vyrovnat s manželovými podrazy i jeho smrtí a jít dál. To není ani trochu jednoduché, i když má velkou oporu ve svých blízkých a hlavně v Eddiem. Před pár dny se jí do života překvapivě vrátil i Jirka Herman. A další návrat je na spadnutí. Jaký? A komu Adriana vyzná lásku?

Přehrát poslední díl

Adriana si před pár týdny sáhla na život. Neustála Robertovu náhlou smrt a hlavně provalení jeho podrazů. Došlo jí, že její blízcí i všichni ostatní měli pravdu, když se jí snažili otevřít oči a před Robertem ji varovali. O co víc ho Adriana bránila, protože byla zaslepená láskou, o to víc s ní pak zamávala krutá pravda. Její manželské štěstí bylo postaveno jen na lži. Teď Adriana dokonce pochybuje, jestli ji měl Robert aspoň trochu rád. Jak za tím vším nyní udělat tlustou čáru a začít znovu?

 

Adrianě v poslední době hodně pomohl Eddie. S ním může o všem otevřeně mluvit, právě on ji poprvé od jejího pokusu o sebevraždu rozesmál. Adriana v něm má obrovskou oporu, je to mezi nimi zase jako dřív, když byli blízcí přátelé. Může se to znovu změnit? Dají se opět dohromady, nebo tahle kapitola je už navždy uzavřená? Adriana má znovu i románek s Mikim, do života se jí vrátil také kapitán Herman, jenž kdysi vyšetřoval tragickou smrt její mámy. Díky němu si spoustu věcí uvědomila a ještě i uvědomí. Je právě on tím, který jí ukáže, jak dál? Skončí nakonec spolu a začnou znovu a jinak? Adrianu již brzy čeká velké rozhodnutí, které jí změní život. A nejen to. Dojde i na vyznání lásky a otevřenou zpověď…

 

Adriana se příští týden konečně přestane motat v bludném kruhu a vykročí novým směrem. Jaký směr to bude? Bude to svým způsobem návrat, nebo opravdu udělá tlustou čáru za svou minulostí?

 

 

 

 

 

 

TV Nova