Aktualizováno 28.9. 2016 07:05

ZÁKULISÍ STŘELBY V ULICI! Dastlík ležel dlouhé hodiny v kaluži krve

Zdroj: Nova.cz

Střelba, rukojmí a vážné zranění! Tento díl Ulice se zařadí mezi ty nejnapínavější! U náročných scén se zapotili záchranáři i policie a nepodcenil se ani ten nejmenší detail. A co se vlastně stane?

U Henryho zazněl výstřel, který otřásl celou Ulicí! Obyčejný oběd v hospodě se změnil v peklo a z návštěvníku se stali rukojmí Jáchyma!

Seriál Ulice: ep. 3092 - Jáchym už dlouhodobý stres nezvládne...
Zdroj: TV Nova


Natáčení neobvykle náročné scény bylo těžké pro všechny na place, hlavně tedy pro hlavní aktéry. Přeci jen strávit den tak, že ležíte v kaluži krve není nic jednoduchého. "Bylo to náročný asi pro nás pro všechny, protože to trvalo dlouho. Točili jsme to celý den, do toho Tomáš se nesměl hýbat, ležel v krvi a my jsme všichni byli hysterický a plakali jsme," vzpomíná na natáčecí den servírka Šárka, tedy herečka Malvína Pachlová.

 

 

Ulice: Střelba - Martin zranění
Zdroj: TV Nova


Střelba ale nebyla to jediné, co se muselo detailně naplánovat. K raněnému musela přijet záchranka a útočníka zneškodnit zásahová jednotka. Kromě režiséra tak měl plné ruce práce i odborný poradce, který zajistil, že celá akční scéna bude vypadat reálně! Ostatně, podívejte se na to vše VE VIDEU!

Ulice: Střelba - zásahová jednotka
Zdroj: TV Nova

 

Jak střelba dopadla, co vše se stalo, sledujte v díle ZDE.

 
 

Nepřehlédněte:

 

VIDEO: Tohle představitel Dominika nečekal! Co s ním docela zamávalo?

Nova.cz

Diskuze

25.9. | 21:32 liliana-kudrnova
14
Náhlasit nevhodný komentář
Tak doufám,že Martin se z toho dostane a budeme ho v ulici dále vídat