Aktualizováno 7.1. 2013 02:31

Bařinka Vojtěch

Seriál Ulice: Vojtěch Bařinka
Zdroj: TV Nova
Témata:

Velký životní optimista

 

Vojtěch Bařinka, bývalý voják z povolání, se během aktivní služby pohyboval v oblasti vrcholového sportu. Po odchodu z armády se stal správcem plaveckého bazénu a měl tak čas věnovat se nejen svému pomalu již dospělému synovi, ale i koníčkům. Rád chodí za kulturou, poslouchá vážnou muziku a hodně ho baví i rybaření. Ve chvíli, kdy se jeho syn Kamil osamostatnil, zbyly Vojtěchu Bařinkovi jeho koníčky a přátelé.
Nejlepším přítelem se stal Vlastimil Pešek, třebaže byli nějakou dobu soky v lásce k Miriam Hejlové, jež Bařinku uchvátila svým šarmem rozhledem. I když byl vzdělanější a kultivovanější společník, Miriam dala přednost Vlastovi. On se s tím smířil, dokonce jim pomohl zrealizovat i jejich zásnubní cestu do Grónska. Společnici našel v kolegyni Miriam, Božence Puklické, která byla podobně osamělá jako on. Po delších zdravotních problémech se Vojtěch Bařinka přestěhoval k novým přátelům, kteří vlastní rybí líheň. A jak sám říká, je šťastný, když může denně pozorovat zázraky zrodu života.


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

8.6. | 21:14 S
0
Náhlasit nevhodný komentář
Snad bych se za vás i modlila,ale neumím to! Věřím tomu,že za chvilku budete v pohodě,ale přece jen mám o Vás strach.......jste z Kroměříže,já dá se říct taky,takže jste jakoby náš!!:o) Všichni se o vás bojíme:-) Kdybych vám mohla aspoň pomoct,jakkoliv-ale nemůžu,vůbec nijak Myslím na vás,ať se ...
26.10. | 21:48 S.
0
Náhlasit nevhodný komentář
nevzdávejte to,prosím Vás! To zvládnete už bude jenom dobře
31.5. | 14:34 fan.
0
Náhlasit nevhodný komentář
držíme palce a přejeme brzké uzdravení, zkuste knihu Miluj svuj zivot nebo Uzdrav si telo (luise L. hay)... dokaze nabit spoustou pozitivni energie :-)
6.3. | 18:12 s.
0
Náhlasit nevhodný komentář
Bařinko,vraťte se brzo...v Ulici chybíte a chybět budete/doufám,že ne nadlouho/ Tak se co nejdřív uzdravte vraťte se...prosím.! Chybíte nám tam moc......JSTE NÁŠ!! JSTE NÁŠ!!!:-) ... hlavně se už konečně vraťte a ničeho se nebojte!!:-)
24.2. | 14:58 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pane Navrátile, moc Vám přeji brzské uzdravení a sobě přeji,aby se pan Bařinka co nejdříve do seriálu vrátil.Hodně sil!!! Milada
22.2. | 17:18 jana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je mi líto, že na vyhlášení cen Anno byl zmíněn paní Macuichovou a panem Hrušínským zdravotní stav pana ,,Bařinky". Po upozornění, že je nemocen byl hned na titulní straně Blesku.