Aktualizováno 27.8. 2012 11:27

Čistá Zdena

Témata:

Žena, která dokázala změnit sebe i svůj život k nepoznání

 

Zdena Čistá se položila do role člověka, který se vždy něčemu obětoval. Jako dlouholetá sekretářka a účetní firmy Království hraček byla strážkyní mnoha tajemství svého šéfa.
Václava Krále, dlouholetého ředitele a později majitele firmy, vždy milovala, i když věděla, že nemá šanci. Právě kvůli němu se nikdy neprovdala a v minulosti ani nenavázala hlubší vztah s jiným mužem. Nedostatek opětovaných citů si nahrazovala sepisováním svých vysněných životů v deníku, který nakonec na popud Marie Králové, manželky svého šéfa, vydala knižně. Prvotina měla úspěch. Zdena se stala úspěšnou spisovatelkou červené knihovny. V té době se také zamilovala do kadeřníka Davida Brancusiho, který z ní udělal novou ženu. Z šedé kancelářské myšky se takřka přes noc stala elegantní, přitažlivá a sebevědomá dáma. K její smůle však byla jen jednou z mnoha, jimž se David věnoval, aby je vrátil do života. I přes počáteční obrovské zklamání mu však Zdena byla vděčná. Konečně přestala lpět na minulosti a začala doopravdy žít. Po smrti Václava Krále a zániku Království hraček ji už nic nedrželo v místech, kde prožila téměř celý svůj život. Odstěhovala se, aby za minulostí udělala tlustou čáru a někde jinde začala znovu.
 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

22.1. | 22:25 Lucík
0
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím s tebou, Dajsy. Taky už jsem nad tím přemýšlela.
22.1. | 22:23 Lucík
0
Náhlasit nevhodný komentář
Naprosto s tebou souhlasím, Dajsy. Taky už jsem nad tím přemýšlela.
7.1. | 00:28 dajsy
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zdena Čistá kdysi přišla do kadeřnictví a chtěla Jitce sdělit něco důležitého. Farská ji odpálkovala a důvod návštěvy Zdeny Č. se nedověděla. Nyní by se mohla Čistá objevit a dosvědčit u soudu jako svědkyně Jitky, že Kukačka už se v minulosti stolkingu dopustil..