Aktualizováno 21.6. 2013 18:43

Hejlová Lenka

Seriál Ulice: Lenka Drápalová
Zdroj: TV Nova
Témata:

Plní se jí sny...

 

Na bývalé ředitelce gymnázia si přátelé i studenti cení zejména její přímosti a obětavosti. Lenčiny vztahy s muži nebyly zpočátku příliš úspěšné. Do Ulice přišla po rozchodu s ženatým mužem, jenž jí neustále sliboval rozvod. Pak se zamilovala do Petra Boháče, jemuž se právě v té době vrátila do života manželka Eva s dcerou Anežkou. Po zkušenostech z minula proto Lenka vztah s Petrem ukončila. Nevyšel jí ani vztah s úspěšným lobbistou Karlem Stránským, jenž chtěl spíš milenku než manželku. Potom spadla do kratičkého románku s mladíčkem Benem Vojtíškem.
Po těchto nevydařených milostných eskapádách raději na idylický harmonický vztah poněkud rezignovala a vrhla se do malování či navrhování designů nových hraček pro Království hraček. Díky tomu se sblížila s Jardou Hejlem, o kterém dlouho netušila, že by mohl být tím pravým. Jejich vztah procházel nejrůznějšími obdobími a zkouškami – Jardův dramatický rozchod s tehdejší partnerkou Magdou, Lenčina přehnaná touha po dítěti, její provalená nevěra, Jardovo problematické sbližování s otcem a odhalení vlastní minulosti i jeho odjezd za prací do Německa. Vše, čím si prošli, jejich vztah jen upevnilo. Nakonec se dočkali i vytouženého miminka. Z úspěšná ředitelky se stala mámou na plný úvazek. Po dvou letech v domácnosti by však péči o rodinu ráda skloubila s vlastní seberealizací.
Vztah Lenky a Jardy měl namále, když se jen den před svatbou provalil Jardův úlet s asistentkou Markétou. Lenka svatbu zrušila a snažila se s Jardovou zradou vyrovnat. Jenže to nebylo zdaleka tak snadné, jak by si ona sama přála. Když už se zdálo, že jejich vztah je úplně v troskách, přeskočila znovu jiskra. Po usmíření následovaly druhé líbánky a taky romantická svatba, kterou Jarda připravil tajně v rekordně krátkém čase, aby Lenku překvapil.
Důvěrnicí a velkou oporou se jí stala Jardova matka a bývalá kolegyně ve škole Miriam Hejlová. Jejími přítelkyněmi jsou také Bára Jordánová-Krausová, Jitka Farská a Hanka Petříková.


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.2. | 12:14 patrik
2
Hysterická, afektovaná, paní učitelka každým coulem...Hrůzný projev ...
28.5. | 16:35 verča
-1
Lenka je perfektní,škoda že půjde na mateřskou,ale zároveň hodně zdravíčka ...
23.2. | 17:49 Zula
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Postava Lenky už nebude v ulici?
3.10. | 09:20 Anička
1
Náhlasit nevhodný komentář
ahoj, 16.10. se pojedu za váma do Prahy podívat, na Ulici :) těším se až vás obejmu.
12.2. | 12:14 patrik
2
Náhlasit nevhodný komentář
Hysterická, afektovaná, paní učitelka každým coulem...Hrůzný projev celkově. Lenka Hejlová je nesnesitelná postava- nedovedu si představit takto komunikujícího tvora v reálu...
29.10. | 19:11 Glamour
1
Náhlasit nevhodný komentář
Boze ta lenka je mega jebla! Furt sa len oduva, stazuje a hysterci...neznasam ju, hroza!!! nemohli by ste ju uplne vypisat z deja???
29.3. | 13:46 Lucie
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jste perfektní .a je vidět že jste dobrý člověk se vším všudy. v seriálu nesnáším Markétu jako roli i jako holku. Vy jste ženská jak má být.přeji vám mnoho úspěchů ve vašem životě.
4.12. | 10:50 Andromeda
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jedinou postavou na kterou se v Ulici nemohu dívat je Lenka. Je to čím dál horší. Ty její grimasy jsou opravdu příšerné a vždy když je v záběru ona tak se mi z ní udělá mdlo. Její projev je hrozně nepřirozený a neumím si v reálném životě představit, že bych s někým takovým musela komunikovat. ...
26.8. | 18:12 Jamec
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Velice by mě zajímalo, jestli ta holčička, co hraje její dceru v seriálu, není náhodou její dcera i ve skutečnosti, řekla bych totiž, že je podobná jejímu otci, tedy partnerovi paní Badinkové, herci Janu Teplému. NIkde jsem se tuto informaci nedočetla, pokud to někdo ví, budu ráda, když mě odpoví, ...
19.7. | 16:55 Radka
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Milá Míšo, zahlédla jsem Vás minulý týden v pátek v restauraci s miminkem. Jelikož před médii jste to zvládla zatajit, přeji Vám a tomu krásnému miminku hodně zdravíčka a štěstíčka. Doufám, že Vás v ulici po mateřské ještě občas zahlédnem. Mějte se krásně a užívejte si krásného období.
7.6. | 15:47 Jana
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Je to skvělá herečka, ty názory tady,urážky.......... chtěla bych vidět ostatní na jejim místě, jinak přeji hodně štěstí s miminkem
28.5. | 16:35 verča
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Lenka je perfektní,škoda že půjde na mateřskou,ale zároveň hodně zdravíčka miminku aj mamince!!