Aktualizováno 4.1. 2013 21:37

Kostková Ludmila

seriál Ulice: Lída Kostková
Zdroj: TV Nova
Témata:

Dočká se konečně vlastního rodinného štěstí?

Starší dcera Oldy a Jitky Farských je chápavá a naslouchající. Kvůli nízkému sebevědomí se dlouho hledala. Její tápání provázely nejrůznější eskapády. Nejprve se zamilovala do toho nepravého (byl gay, ale to v té době nikdo nevěděl), pak propadla nebezpečné sektě a odešla z domova. Vyděšení rodiče o ní nějakou dobu nic nevěděli. Když se konečně vymanila z osidel sekty, začala pracovat na farmě pro drogově závislé. Teprve zde se rozhodla pro studium psychologie a návrat domů.

Znovuobjevení se ztracené dcery potěšilo samozřejmě celou rodinu. Poznatky získané studiem mohla Lída doma beze zbytku využít v době, kdy se rodina musela vyrovnat s nemanželským synem Oldy nebo s odchodem Jitky s Kukačkou. Lídiny snahy pomáhat využil později Kukačka k manipulaci s Jitkou a únosu jich obou.

S překonáním traumat pak Lídě pomáhal její profesor Jan Kostka. To je natolik sblížilo, že se rozhodli pro sňatek. Lída si svatbu s třikrát rozvedeným Janem, jenž je stejně starý jako její rodiče, prosadila i přes výrazný odpor otce. Honza do rodiny Farských postupně zapadl, stal se její součástí.

Vztah Lídy a Jana prošel obrovskou zkouškou kvůli dítěti. Lída po potomkovi tak toužila, že kvůli tomu tajně vysadila antikoncepci. Manžel jí její podvod dlouho nedokázal odpustit. Lída se od něj dokonce i odstěhovala a pomalu se smiřovala s tím, že na dítě zůstane sama. Krizi se jim nakonec podařilo zažehnat a nyní se oba těší na svého potomka. Dočká se Lída konečně vlastního rodinného štěstí?

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

21.11. | 19:20 momo
0
je to protekční tlustý prase bez talentu
28.5. | 16:41 verča
0
děvčica nám nějak přibrala,nezdá se vám?Jinak lepší než ubékaná Monika!
27.3. | 11:00 fanda
0
Lida je hezka a spravna dobre to hraje a mam ji rad k tomuto serialu se hodi pa fanda
8.3. | 08:36 Petra
0
Hele nezdá se vám , že zase nějak přibrala?Jo a pro Farský bude překvápko , že bude i Lída pozitivní na drogy !!!!!!
4.3. | 22:19 JUDr. Dragan Zoranovič
0
Lída by při nejhorším měla přestupek za drogové testy, či finanční pokutu ve výši od 10 000 Kč až do 50 000 Kč!!! ja by ji nejradfěji udělil pokutu za tohle.
27.2. | 11:11 Majka
0
Postava Lídy je strašně nudná a herečka to ještě umocňuje svým monotóním podáním.Když začne mluvit člověk by usnul .
26.2. | 09:30 BK
0
Taky ji nemusim...je divna, neprirozena...a ty radoby psychologicky kecy... a jak se kazdymu snazi vrtat do zivota..no nevim....
22.2. | 18:35 Jana
0
Ahoj :-) ,upřímně JSI kladeš otázku, jo?Zajímavé...Napadat někoho za jeho názor už ale není blbost nýbrž ubohost,malost a zahořklost.Znovu opakuji,že se mi Lída nelíbí a pod svůj názor se(narozdíl od smajlíka) podepíšu.Dle tvých příspěvků by ses měl nebo měla spíš podepisovat :-( .Jo,a víš co?Běž ...
9.2. | 16:35 ovie:-)
0
ale ty :-) jim nech jejich názor a je to pravda co píšou..každej máme svůj názor a je přechytralá a má nemožný psychologický kecy
22.1. | 22:27 Lucík
0
Ty nový vlasy jí moc sluší.
reklama