Publikováno 24. 8. 2013

Hladíková Milada

Seriál Ulice: Milada Hladíková
Zdroj: TV Nova
Témata:

Ochočí si Lumíra k obrazu svému?

 

Na první pohled milá neteř Miluše Urbanové není žádnou submisivní ženuškou, i když by tak na leckoho mohla působit. V supermarketu pracuje jako vedoucí pokladní a je zvyklá mít vše pod kontrolou. Druhé ovládá svou opičí láskou. Předcházející partnery opečovávala až nadmíru. Pokud se bránili, reagovala výčitkami. Vše přece dělá jen pro jejich dobro.  
 
Starosvětsky založená Milada touží po svatbě, rodině, dětech. Všechny její dosavadní vztahy se jí však rozpadly, aniž by se jí splnil její sen. Podle Milady ji chlapi jen využili. Pobavili se a pak ji odkopli. Myslí si, že na muže prostě neměla štěstí. O své partnery přece vždy s láskou pečovala, a dočkala se od nich pokaždé jen nevděku. Cítí se jako oběť svých neúspěšných vztahů, avšak nyní to chce změnit. Přitom si začíná čím dál intenzivněji uvědomovat tikot svých biologických hodin.
 
Miladě dochází, že Lumír je její největší a možná i poslední šancí. Vysoce postavený, zajištěný, bez závazků, s věkem tak akorát na založení rodiny – prostě ideální partner pro ni. Proto je ochotná udělat cokoliv, dokonce se občas i ponížit, jen aby svého snu dosáhla. Povede se jí dostat Lumíra do chomoutu a založit s ním rodinu? Ochočí si ho k obrazu svému? 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

27.7. | 01:03 Slávka
0
Náhlasit nevhodný komentář
V seriálu sem jí nesnášela,byla to hrůza se na ní dívat,teda na postavu Miládky,ale v pátek sem se s ní setkala u nás v obchodě v Táboře,dokonce sem jí obsluhovala a můžu říct,že je to fajn a normální ženská.
15.6. | 11:57 Gina
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chudák herečka ted jí neprodaj ani rohlík,ale postava skvěle zahraná! V životě tyhle manipulátorky existují setkala jsem se s nimi často i v zaměstnání dokáží rozložit i dobře fungující kolektiv a proto pozor na ně!
6.6. | 21:46 Fajn kluci z Prahy
0
Náhlasit nevhodný komentář
vraťte nám Miládku,ale vlastně nééé...chceme zpátky Mariku!
27.5. | 19:34 Jamec
0
Náhlasit nevhodný komentář
Teda já si říkám, jestli tuhle krávu nedají ze seriálu pryč, tak se přestávám koukat, to už se fakt nedá !!!!!!!!
27.5. | 19:09 Honza
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jak dlouho bude ještě ta příšera v seriáliu? Kohgo si mimo Lumíra ochočila?
27.5. | 06:32 Mirča
0
Náhlasit nevhodný komentář
Miladka je úúúúúúžasná :-) obdivuji herečku toto je nejlepší herečka v celém seriálu . Bez ni by celý seriál byl jen nuda :-) dnes ráno na Impulsu taky řešili Ulici, je to jen seriál, nechceš se dívat NEDÍVEJ SE.
15.5. | 20:35 hura!
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hura! Konec tlustoprdky v ulici aneb zbohem Miladko! Dik!
14.5. | 12:59 JaBobinka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Otřesná postava! Její chování se snad ani nedá popsat, když ji vidím, přepínám TV stanici! Nejhorší jsou díly, které se točí hlavně kolem ní!!! Lumír by si zasloužil už nějakou novou paní se kterou bude mít normální život, pokud jsou scénáristé nadaní, dokáží udělat zajímavými i obyčejnou rodinu. ...
13.5. | 07:41 bozo
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ta herečka mluví jako když ser..a netlačí
12.5. | 22:46 Robin
0
Náhlasit nevhodný komentář
Boze uz ju konecne vykopnite z tohto serialu!!! Neznasam ju. Tlsta, hnusna, vyzrata mrcha. Na pohlad otrasna, povahou este horsia!