Publikováno 24. 8. 2013

Horáková Viktorie

Seriál Ulice: Viki Horáková
Zdroj: TV Nova
Témata:

Bedlivě si střeží pozici jedničky ve třídě

 

Z Viki se stala kočka. Je nejen hezká, ale také inteligentní, přímá a upřímná. Naštve se málokdy. Když k tomu však dojde, dokáže být ostrá jako břitva. Nesnáší intriky a manipulace. Raději hned jedná, aby měla ve věcech jasno. Máločemu se diví, emoce navenek moc neprojevuje. Na svůj věk je Viki hodně sečtělá, baví ji i sport a cestování. Poznávání cizích krajů ji natolik nadchlo, že by chtěla do budoucna studovat jazyky a nadále cestovat po světě.
Viki chodila téměř dva roku s Frantou Hrubým. Svou lásku si doslova vyvzdorovala na rodičích, kteří ji drželi hodně zkrátka kvůli průšvihu s alkoholem. Viki zpívala ve Frantově kapele, stala se z nich nerozlučná dvojka. Přesto se téměř ze dne na den rozešli poté, co Franta zalhal Borisovi, že se spolu vyspali. Jejich rozchod byl docela bouřlivý. Frantu to hodně mrzelo, Viki mu už druhou šanci ale nedala. Pár týdnů na to začala Viki chodit se starším klukem a dost se změnila. Narostlo jí sebevědomí, svou pozici ve třídě si začala bedlivě střežit. Občas umí být dost ironická, někdy i nemilosrdná. Je ale schopná sebereflexe. Dokáže přiznat sobě i ostatním, že to přehnala. Její nejlepší kamarádkou je Lucie Weberová, s níž chodí do třídy. Viki se skamarádila i s Rozinou Maléřovou.

 

 

  

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.9. | 13:51 inka
4
jsi super viki
2.4. | 12:08 Adéla
-5
jsi strašná kráva Viky si strašně moc namyšlená
19.7. | 13:20 natulka1003
3
Náhlasit nevhodný komentář
Viki jsi strašně super. Mám tě v seriálu strašně moc ráda.
2.4. | 12:08 Adéla
-5
Náhlasit nevhodný komentář
jsi strašná kráva Viky si strašně moc namyšlená
25.2. | 02:09 Petra
0
Náhlasit nevhodný komentář
Taky mám pocit, že z ní scénáristé obratem udělali naprosto někoho jiného, než kým doposud byla. Mladí lidé se mění, prochází různými etapami dospívání, ale toto je trochu příliš na to, aby to působilo uvěřitelně. Podle mého je to scénáristký přešlap!
23.11. | 11:54 Sarko
-4
Náhlasit nevhodný komentář
za to ted poslední dobou se s tebe stala nehorazna krava, když valis ty svoje oci na Terezu Jordanovou co by učitelku, jsi mi nesympaticka, jako holka a jako herecka nestojíš za nic. Snad se to zlepsi az budes starsi.
19.9. | 13:51 inka
4
Náhlasit nevhodný komentář
jsi super viki