Aktualizováno 27.8. 2012 15:10

Hrubá Zuzana

Témata:

Překročí svůj vlastní stín?

Osudová žena Bedřicha Lišky, kvůli které strávil tři roky ve vězení. Nenávratně ji poznamenal život, který vedla. Alkohol a drogy si vyžádaly tvrdou daň – soud jí odebral z péče syna Františka, navíc zjistila, že je HIV pozitivní. Zuzana se ale dokázala odrazit ode dna. Všech svých závislostí se zbavila a postavila znovu na nohy. Začala pracovat v pekařství Vilmy Nyklové a dokonce se stala součástí rodiny Liškových, která má v péči jejího syna. Z bývalé sokyně v lásce Anči se stala její kamarádka, s Bedřichem se navzájem respektují a podporují. Přestože se Zuzana snaží žít plnohodnotným životem, stále se nad ní vznáší Damoklův meč v podobě její diagnózy. Od krachu vztahu s Hrihorijem Lisečkem, který nezvládl svůj strach ze života s HIV pozitivní partnerkou, si už zakazuje lásku, aby nezažila další zklamání. Jenže ta jí znovu vstoupí do života. Překročí Zuzana svůj vlastní stín?

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

31.10. | 19:56 Jana
1
Náhlasit nevhodný komentář
Velice dobrá herečka, roli Zuzany hraje skvěle, občas u toho i brečím, tak mě její příběh dojímá a teď , co se zamilovala , je to ještě intenzivnější. Moc bych si přála, aby se vyléčila a byla šťastná !!!!
17.9. | 21:38 Olga Jihlava
0
Náhlasit nevhodný komentář
strašně vás zboznuji jste užasná herecka i osoba v jednom
6.7. | 20:26 Iva
2
Náhlasit nevhodný komentář
Šárko četla jsem váš velice vydařený blog na léto ,moc se vám to povedlo .Moc vám přeji aby jste si to léto užila po svém,určitě si to zasloužíte. Ta fotka je parádní.