Aktualizováno 7.1. 2013 21:28

Hrubý František

Seriál Ulice: František Hrubý
Zdroj: TV Nova
Témata:

Zvládne trable s první láskou a s dospíváním?

Bystrý, přirozeně inteligentní kluk se naučil být oporou svým blízkým – mámě Zuzaně, nevlastní sestře Emě i Bedřichovi a Anče Liškovým, kteří ho mají v péči. I přes těžké dětství (Zuzana byla závislá na drogách a alkoholu, on sám kvůli tomu strávil nějaký čas v dětském domově) nedá na svoji mámu dopustit, protože s ním vždy jednala na rovinu. Podobně přímý je i on sám. Bedřichovi zazlíval jeho odchod od rodiny za milenkou Lucií Wolfovou, se kterou vedl více či méně otevřenou válku až do jejich rozchodu. Anče zase nějaký čas nemohl zapomenout, že mu překazila návrat k mámě. Přestože si přál, aby se Anča s Bedřichem k sobě vrátili, respektoval Ančina partnera Pavla Tesaříka. Nyní se sám dostává do věku, kdy začíná řešit vlastní problémy s láskou a různé trable s dospíváním. Úplné zapadnutí do kolektivu vrstevníků mu občas znemožňuje epilepsie. Jeho první láskou je spolužačka Viki, nejlepšími kamarády Boris Neumann a starší brácha Emy Mirek Toužimský.

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.6. | 10:50 Franta
1
Je prima kluk
4.10. | 19:38 90
-2
Ten herec co ho hraje je velmi sympatický a talentovaný. Určitě má před sebou ...
5.3. | 19:15 johana
0
Náhlasit nevhodný komentář
ahoj, mela bych zajem natocit s tebou video na youtube na svuj kanal. nemel bys zajem? Udelal bys mi velkou radost ! Ozvi se na email johanakarbanov.@seznam.cz nebo na fb Johana Karbanová :) moc te prosim :)
24.10. | 19:01 Jamec
1
Náhlasit nevhodný komentář
Teď hraje Franta moc dobře ty epileptický záchvaty, co ho postihly .Sice jsem zažila s bývalým daleko horší záchvaty, ale Franta je hraje dost věrohodně!!!
28.8. | 00:18 danča
1
Náhlasit nevhodný komentář
je dobrej, akorát mě štve, že je v tom seriálu tak sám...bylo by hezký, kdyby mu tam dali nějakou holku, třeba tu Nanny, ta je taky bez kluka. Aspoň by bylo nějaký vzrůšo.
4.11. | 21:01 ?
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Cože??? Tomuhle malému prckovi že je 14??? Já myslel že tak 10-11. Jako pubertak teda rozhodně zatim nevypadá.
23.10. | 18:55 domca
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdy jsem nevěděla že mu je 14 let mysela jsem si že je mu tak 11-12let vypadá tak mladě a je malí
16.10. | 02:15 Radka
0
Náhlasit nevhodný komentář
ahoj ty se mi moc líbíš a jestli je ti ve skutečnosti 12 let tak mme je 13 a ne že bych byla na maly ale jses peknej .....atd.
4.10. | 19:38 90
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ten herec co ho hraje je velmi sympatický a talentovaný. Určitě má před sebou možnost zářivé herecké kariéry..ale zato ta postava sama, to je hrůza. Zezačátku byl František spíš chudák, co musí žít se zfetovanou matkou, takže vzbuzoval spíš soucit a sympatie, ale pak (u Lišků) se z něj stal ...
14.9. | 12:54 simík
-1
Náhlasit nevhodný komentář
franto nebud tak zly na emičku jinak jsi super
4.7. | 16:26 Dáreček98
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ahoj, to se všichni mýlíte ,že František je spratek a tdtd..... V ulici hraje moc hezky .....Ale ne jenom on se mi líbí,ale i všichni..... Seriál ulice se mi moc líbí,jen je škoda,že ulici nedávají i o prázdniny..... Darina
17.4. | 18:42 Dominika
1
Náhlasit nevhodný komentář
jojo to je prima kluk:)