Aktualizováno 7.1. 2013 02:32

Kalich Vojta

Seriál Ulice: Vojta Kalich
Zdroj: TV Nova
Témata:

Najde konečně sám sebe?

 

Vojta původně studoval na sportovním gymnáziu. Kvůli zranění kolene musel přestoupit na normální školu, do třídy Terezy a Matěje. Vojta dlouho věřil, že se k profesionálnímu sportu i na svoji původní školu opět vrátí. Jenže ortel lékařů udělal za jeho sny definitivní tečku. Z nejhoršího tehdy pomohla Vojtovi zejména Tereza. Díky ní, Matějovi a Thee se Vojta nakonec vyrovnal se špatnými zprávami, udělal maturitu a začal studovat na vysoké škole. A také se poprvé v životě pořádně zamiloval - do Terezy.


Tereza při něm stála i během jeho problémů s otcem, jež vyvrcholily Vojtovým odchodem z domova. Postarala se mu o azyl a pak se s ním přestěhovala do studentského bytu, kde bydleli spolu s Theou, Tereziným expřítelem Štěpánem a Matějem. Po Terezině nevěře s profesorem z vysoké školy se ale Vojta odstěhoval a s Terezou se rozešel.


Krátce na to Vojta utrpěl těžké zranění míchy, když se snažil pomoci neznámé dívce v nesnázích. Dlouho se nevědělo, jestli se ještě někdy postaví na nohy. Nad vodou ho drželi zejména přátelé a Tereza. Po tři čtvrtě roce dřiny se Vojta opět vrátil do života. Znovu začal chodit s Terezou, ovšem jejich další plány se lišily. Po měsících strávených na lůžku a v kolečkovém křesle se Vojta rozhodl pro cestu kolem světa, aby konečně našel sám sebe. Tereza s ním ale neodjela, protože chtěla nejprve dokončit školu. Vydrží jejich vztah i tuhle zkoušku?

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.5. | 11:38 myška
1
Vojta nám pěkně zbalil terezu asi bude žárlit na Peterku.Mě se zdá že jeho role ...
24.4. | 19:24 Hana
-2
prosím vás, už konečně nechte aspoň ostříhat toho opičáka, nehodí se na něho ...
11.9. | 18:02 Jana
0
hrozný herec...proč jste ho vrátili zpět?
31.10. | 20:01 Jamec
-2
Tak doufám, že jsme se konečně dočkali a tento herec už se do "Ulice" nevrátí !!!! Byla jsem znechucená jeho gestikulací, takže mě určitě chybět nebude!!!!!!!!!!!!!!
18.9. | 09:28 Jájina
0
Proboha!!! Kdy uz toho kluka ostrihate??? To je hruuuuuza. Neslusi mu to!!!!
24.4. | 19:24 Hana
-2
prosím vás, už konečně nechte aspoň ostříhat toho opičáka, nehodí se na něho dívat!!!!!když už bohužel tam musí hrát, nechápu....je to hodně špatný herec, vubec to neumí, co háže za ksichty je hruzostrašné!!!!
20.1. | 19:20 Miroslav
0
ty grázlové co udělali Vojtovi, já kdyby byl soudce zrovna v seriálu jednomu pachateli za držení té oběti a druhému co způsobil invaliditu, prostě zkrátka ublížení na zdraví, omezování svobody,slova, pokus o vraždu a brutální útok jeden by dostal 20 let vězení a tomu druhému až 22,5 let vězení, ...
16.1. | 22:48 pavla
0
je to herec tesinskeho divadla.
16.1. | 22:29 scerbova
0
s vojtou jsem se sestkala v ceskem tesine je to v pohode obycejny kluk.
21.11. | 15:51 Kača
0
Jmenuje se Petr Buchta je to super kluk:-)
9.11. | 16:17 janulinecka17
-1
Vojta - Petr Buchta není žadný opičák !!! tlamy jste tady vy.Je to strašně pěknej chlap ma krasný hlas a je to skvelý Herec !!! Chtěla bych ho vidět LIVE .... :-))) nevíte kde ho můžu vidět? ... se divim že nechodí z Terkou i v osobním životě? strašně jim to sluší.....K terce více pasuje Vojta ...
9.11. | 16:16 janulinecka17
0
Vojta - Petr Buchta není žadný opičák !!! tlamy jste tady vy.Je to strašně pěknej chlap ma krasný hlas a je to skvelý Herec !!! Chtěla bych ho vidět LIVE .... :-))) nevíte kde ho můžu vidět? ... se divim že nechodí z Terkou i v osobním životě? strašně jim to sluší.....K terce více pasuje Vojta ...
reklama