Aktualizováno 4.1. 2013 22:22

Kovář Vratislav

Témata:

Doplatil na spolčení se s mafií

 

Vráťa vynikal v umění zařídit, obstarat a sehnat cokoliv, jakkoliv, kdykoliv. Dokonce se nevyhýbal ani drsnějším praktikám, jen když dosáhl svého cíle. Schopného barmana si brzy všimla mafie a nabídla mu oboustranně výhodný obchod. Slušně placené místo s výhledem na vedení celého podniku za nenápadnou kontrolu všech aktivit nespolehlivého provozního.

Po jeho zmizení, ve kterém měl ostatně prsty, si Vráťa brousil zuby na jeho místo. Mafián Vasil Ševčenko, jemuž podnik patřil, mu ale zkřížil plány a jako provozní si v Miléniu ponechal Rudou dosazenou Světlanu Nyklovou, svoji sestřenici. Ani to ovšem Vráťu nezastavilo. Svou sexy šéfovou sbalil, stal se jejím důvěrníkem, a tím pádem si zajistil přehled nad chodem podniku i neustálý přísun důležitých informací.

Tato dvojí hra se Vráťovi několik měsíců vyplácela, ale Světlana zvládala nevěru čím dál hůř. Když se k problémům v soukromí přidaly ještě i problémy v práci způsobené vyhláškou o bezhazardních zónách, Světlana od manžela odešla v domnění, že s Vráťou začne někde jinde a jinak. Jenže to se Vráťovi ani trochu nechtělo, a tak mu ponížená Světlana dala padáka. Mafie však Vráťu do Milénia opět dosadila - jako Světlanina šéfa. Vasil se pak rozhodl využít jeho aférky se Světlanou k odstranění Lumíra Nykla. To se stalo Vráťovi osudným. V pátek 12. června 2009 nezemřel Lumír Nykl, nýbrž on sám. V sebeobraně ho zastřelila právě Světlana.

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

28.12. | 01:01 Miroslav
0
Náhlasit nevhodný komentář
Karma: ZLÁ
17.11. | 21:10 Miro
0
Náhlasit nevhodný komentář
byla to zlá osobnost!!!!!
27.4. | 18:47 ...
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den, zajímalo by mě proč v postavách nemáte pokladíka a gorilu Ivana? Vráťa tam už nehraje a přesto ho tady máte, proto prosím aby jste do postav dali pokladníka a Ivana, kteří v seriálu stále hrají (a třeba i tu gorilu jak měl jen ten proužek vlasů) děkuji! ...
22.1. | 22:49 Lucík
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je fajn, že už tam není.
13.6. | 10:10 Filip
0
Náhlasit nevhodný komentář
byl jsi fakt dobrej barmane Vráťo(Pavle Nečasi) jsi můj vzor nepřestávej jet na sto procent