Publikováno 1. 3. 2010

Kreuzer Jiří

Seriál Ulice: Jiří Kreuzer
Zdroj: TV Nova
Témata:

Pořádně zamává Simoniným životem

 

Tento nenápadný a citlivý sympaťák občas působí zakřiknutým dojmem. Ovšem jakmile se dostane mezi lidi, se kterými si rozumí, vyklube se z něj skvělý společník. Umí být velmi otevřený a společenský, ale středem pozornosti nikdy nebude. Nevyhledává ani větší večírky a akce, i když díky svému skvělému vychování by mohl být jejich ozdobou. Dokonalých gentlemanů, kteří za každé situace vědí, co se patří, je dnes už jako šafránu.

 

 

V rodině Jiřího Kreuzera se odjakživa preferovalo humanitní vzdělání. Jeho ovšem zlákaly přírodní vědy, které vystudoval i na vysoké škole. Pro otce, vysokoškolského profesora literatury a divadelních věd, je synovo povolání španělskou vesnicí. Jiří zase neumí náležitě ocenit otcovy čajové rituály ani jeho přehnané nároky na znalost zejména klasické literatury. Vždy si rozuměl spíše s matkou, jíž se také svěřil se svým největším tajemstvím. Po její smrti se učí více komunikovat s náročným a nerudným otcem.

 

Lidé, kteří Jiřího neznají, ho občas považují za suchara. Opak je přitom pravdou. Jiří miluje jemný, suchý, anglický humor, který také s oblibou používá. Dojem mladého anglického gentlemana podtrhuje i celým svým zevnějškem, včetně oblékání. Má rád kvalitní věci, aniž by dával okázale najevo, že pochází z dobře zajištěné rodiny.

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

16.5. | 11:02 verča
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mě přijde sympatický , myslím si že by se k Simči hodil. :-)
31.3. | 15:44 6382
0
Náhlasit nevhodný komentář
souhlasím k simoně se vubec nehodí!a jeho postava mi příjde docela dost nudná..ale tak je to jen muj názor..a taky mě celkem štve že se simona snaží chovat jinak..podle mě by měla byt stále ta střeštěná..a ten její smích no nemá to chybu:DD
21.3. | 19:13 Petr
0
Náhlasit nevhodný komentář
V jakém oboru získal titul inženýr?
4.3. | 08:10 Romana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Néééééééééé toho k Simči nééééééééééééééééééééé