Aktualizováno 7.1. 2013 00:55

Lisečko Hrihorij

Seriál Ulice: Hrihorij Lisečko
Zdroj: TV Nova
Témata:

Tragicky zahynul při požáru Bedřichovy dílny.

Život ho naučil, že se musí umět pořádně otáčet. Nezalekl se žádné práce, a tak se po odchodu z Království hraček stal kuchařem v Henryho hospodě. Štěstí naplno pocítil, až když se dozvěděl, že jeho sestra Světlana je těhotná. Jeho život ale vždycky byl a stále je plný kotrmelců. První obrovskou ranou pro něj byl Světlanin potrat, druhou její práce v nočním podniku. Z trucu tam začal vysedávat na automatech, aby sestře dostatečně názorně ukázal, jak špiní pověst rodiny Lisečkových. Jenže nad automaty přestal mít kontrolu a málem o všechno přišel.
Hrihorij si prošel dvojím zklamáním v lásce. Nejprve se zamiloval do Anči, kterou na krátkou dobu opustil Bedřich. Poté do HIV pozitivní Zuzany. Oběma vztah pomohl znovu se postavit na nohy. Jenže Hrihorij neustál svůj strach z nakažení virem HIV. Po emočně vypjatých scénách se rozešli a Hrihorij odletěl do Ameriky na Henryho ranč.
Po čase se Hrihorij vrátil zpět do Ulice. Začal pracovat v Bedřichově dílně, snažil se pomáhat Anče i dětem, když je Bedřich opustil, a zároveň svému parťákovi napravovat hlavu. Sám stále doufal, že se i na něj jednou usměje štěstí a najde konečně tu pravou.
Hrihorij těžce nesl Světlanin rozchod s Lumírem. Od chvíle, kdy Světlana odjela pracovat do Moskvy, na něj čím dál častěji padaly deprese, jež zaháněl vodkou a cigaretami. To se mu stalo osudným. Hrihorij tragicky zemřel při požáru Bedřichovy dílny 5. září 2012.

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.12. | 11:44 Žaneta
0
Vrať se moc tu chybííííšššš
1.10. | 21:45 Petr Svoboda
-1
Dobrý den, Prosím jak jse jmenovala ta písnička jak zpívali při té rozluč ce? ...
1.10. | 21:45 Petr Svoboda
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den, Prosím jak jse jmenovala ta písnička jak zpívali při té rozluč ce? děkuji za odpovědi a z přáním hozkého dne Petr Svoboda
5.9. | 20:09 Romča
0
Náhlasit nevhodný komentář
Prosíme o rozlučkový chat se Sašou !!!!!!!!!!!!!!
3.4. | 17:34 Renata
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dejte mi někdo prosím vědět jak to dopadlo s Hrihoriem a proč již není v Ulici.Eventuelně v jakých dílech to hledat.Dík.
28.1. | 16:45 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
Také si přeji,aby se tato postava do seriáu vrátila,chybí tam!!!!
9.1. | 02:56 Sisi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hrihorij se do Ulice ais uz nevrati, co...
10.12. | 17:50 Nééé
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ale prd,Žaneto!
3.12. | 11:44 Žaneta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vrať se moc tu chybííííšššš