Aktualizováno 7.1. 2013 00:18

Liška Bedřich

Seriál Ulice: Bedřich Liška
Zdroj: TV Nova
Témata:

Přijde o Emu?

Lidé v Ulici vidí Bedřicha Lišku jako solidního a čestného člověka, s nímž si život už několikrát ošklivě pohrál. Před pár lety spojil Bedřich po mnoha útrapách svůj život se ženou, která ho podržela v mnoha těžkých chvílích jeho života - s Ančou Málkovou. Současně se tak o krok přiblížil své touze – zažádat si o osvojení malého Františka Hrubého, syna jeho bývalé lásky Zuzany, které úřady nařídily protidrogové léčení. František se díky Zuzanině umístění v léčebně a její nenávisti vůči Bedřichovi, ocitl ze dne na den v dětském domově. Až když Zuzana zjistila, že je HIV pozitivní, vyšla Bedřichovi vstříc a svěřila mu Frantu do péče. Po šťastných měsících, kdy Anča s Bedřichem získali do péče kromě Franty i Emu Toužimskou, ale přišla velká rodinná krize. Bedřich se zamiloval do Ančiny nejlepší kamarádky Lucie a nakonec rodinu kvůli nové lásce i opustil. Lucie však nikdy zcela nepřijala jeho děti, zejména Frantu, s nímž měla neustále nějaké konflikty. Napětí mezi nimi nakonec vyvrcholilo Luciinou nevěrou a rozchodem. Bedřich se pak chtěl ke své rodině vrátit, jenže Anča se mezitím zamilovala do Frantova třídního učitele Pavla Tesaříka. Po Ančině rozchodu s Pavlem si Bedřich opět začal dělat naděje. Paradoxně jim k opětovnému sblížení pomohl požár jeho dílny, při němž přišel o život jeho parťák Hrihorij. Anča s dětmi tehdy držely popáleného a zdecimovaného Bedřicha nad vodou. Bedřich se stal po čase společníkem Jardy Hejla, s nímž si založil novou firmu. Pohoda v rodině ale netrvala dlouho. Po Ančině křivém obvinění z krádeže přišla další rána. Biologická matka Emy chce dceru zpět do své péče.

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

12.12. | 18:50 Bob
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nepochopim jak si toho vyjetyho kriminálníka a zloděje Lišku mohl vzít Jarda do firmy jako společníka!
18.11. | 20:02 Aculinka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hele Bedřichu koho si vibereš Aničku nebo Lucii?????????
15.9. | 19:27 JUDr. Rajko smolečević
0
Náhlasit nevhodný komentář
ja by mu napálkoval takovou sankci, že z toho bude zvracet. ja by dal mu až ve výši 100 000 Kč (4 000 eur) tvrdé sankce, za to že obtěžuje ženu, 2 děti.
14.9. | 12:56 simík
0
Náhlasit nevhodný komentář
zy jsi ... snad anička je super a ta blondata štětka je strašna
29.6. | 04:40 Andrae
0
Náhlasit nevhodný komentář
Bedrichu Bedrichu - razem si se stal mou nejmin oblibenou postavou. Na druhou stranu lip pro Anicku - takoveho nerozhodneho zbabelce mit doma - brrrrr
16.4. | 08:31 zuzubaba
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pak si něco začšni s kriminálníkem! Je to hajzl, který myslí přes přirození a neovládá se s ohledem na nikoho - děti, kterým připravuje rozpad a rodiny a Aničku, která mu ve všem pomáhala.
3.4. | 21:08 Ostrava
0
Náhlasit nevhodný komentář
bedrichu ty jsi uplny chuj!!!taka mura blondata!!kaj jsi nechal oci!!!jsi odpornej!!!!!
19.3. | 12:40 Martas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Halo lidičky chci se optat v práci se hádáme s paní která nám tvrdí že Bedřich měl poměr s Lucii už za Zuzany je to pravda nebo ji poznal teprv po srazu dík za odpo.
26.2. | 15:08 Romana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Béďo mám Tě ráda, ale to co teď děláš je hrůůůůůza . Už to zkonči s Lucií !!!!!!!!!!!!!
22.1. | 22:54 Lucík
0
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím s Petrou! Tohle teda Bedřich pos...!