Aktualizováno 6.1. 2013 23:57

Lišková Anna

Seriál Ulice: Anna Lišková
Zdroj: TV Nova
Témata:

Bojuje o svou Emu...

 

Anče Liškové (za svobodna Málkové) se splnil velký sen. Její láska k Bedřichovi byla konečně korunována svatbou, i když zamilovaný pár musel čelit následkům Zuzaniny pomsty i obrovskému zklamání jejich společného přítele Hrihorije, který se do Anči po jejím dočasném rozchodu s Bedřichem zamiloval.

Přímá a dobrosrdečná Anča byla odhodlána stát svému muži bok po boku i v těch nejsložitějších chvílích. Proto za něj nejednou projevila také více odhodlání a odvahy. Po šťastných měsících, kdy Anča s Bedřichem získali do péče Frantu, syna Zuzany Hrubé, a Emu Toužimskou, ale přišla velká rodinná krize. Bedřich se zamiloval do Ančiny nejlepší kamarádky Lucie, začal být své ženě nevěrný a nakonec rodinu kvůli nové lásce i opustil.

Anča se dokázala odrazit ode dna a konečně najít nejen sama sebe, ale i novou lásku. S Frantovým třídním učitelem Pavlem Tesaříkem byla šťastná, ovšem Bedřich se chtěl po rozchodu s Lucií k rodině vrátit. Anča mu dala jasně najevo, že nyní patří k Pavlovi. Když po ní ale Pavel chtěl, aby ho spolu s dětmi následovala do Třeboně, kde získal místo, po jakém dlouho toužil, jejich vztah se rozpadl.

Krátce poté Bedřichovi vyhořela jeho dílna. Při požáru navíc přišel o život Bedřichův parťák Hrihorij. Anča s dětmi tehdy držely popáleného a zdecimovaného Bedřicha nad vodou. Paradoxně právě toto neštěstí je opět sblížilo. Znovu se z nich stala rodina. Bedřichova opora pak Anče pomohla, když byla Nyklovou křivě obviněna z krádeže a poté i dala výpověď z pekařství. Časem se vše vysvětlilo, ovšem Anča čelí další těžké zkoušce. Biologická matka Emy chce dceru zpět do své péče. Přijde Anča o svou Emu?

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.2. | 22:49 Wolf
3
Anča sluníčkářka. Dobře ztvárněná postava typické sluníčkářky XXL. Jen se ...
7.1. | 13:28 Iva
-2
Pani Ljuba, WOW, dnešný hercký výkon (pri tom ako sa dozvedáte o Eminej matke) ...
28.2. | 22:49 Wolf
3
Náhlasit nevhodný komentář
Anča sluníčkářka. Dobře ztvárněná postava typické sluníčkářky XXL. Jen se divím, že ještě neadoptovala jedno romské dítě z dětského domova, nebo nesponzoruje černouška z afriky. V tom musí přidat. Osobně se mi líbí, že pracuje v pekárně a ráno v klidu snídá u stolu s celou rodinou a okna zalévá ...
3.2. | 19:11 Vika
2
Náhlasit nevhodný komentář
Už doooost! To "zlatíčkování" už se nedá poslouchat.
24.11. | 09:25 margyta
1
Náhlasit nevhodný komentář
Je silena...
7.1. | 13:28 Iva
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Pani Ljuba, WOW, dnešný hercký výkon (pri tom ako sa dozvedáte o Eminej matke) bol geniálny! Úplne bolo cítiť, čo preživa Vaša postava Aničky! Zimomriavky až dojatie! Paráda!:)
31.12. | 21:08 diváci
0
Náhlasit nevhodný komentář
dobrý den, líbí se nám ,že se dala dohromady s učitelem,, jen doufáme, že se opět nevrátí k Bedřichovi. Ona a učitel jsou sympatický pár.
15.9. | 12:39 DAMIJAN LOLIĆ
0
Náhlasit nevhodný komentář
kašli na toho bídáka. Je to grázl!!!! Bedřich Grázl
14.9. | 12:57 simík
-1
Náhlasit nevhodný komentář
ani nic si z toho nedělaj bedřich je ...
12.9. | 10:14 Majka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co to scénáristé z té Aničky udělali?Taková to byla prima žena usměvavá a to je paní Krbová i v reálu a dají jí dělat ze sebe takovou blbku.Úplně zmizela normální žena a je tam totální slepice k takové by se nevrátil chlap který by nikoho neměl.
10.9. | 19:07 Stanik
0
Náhlasit nevhodný komentář
zajímalo by mě proč je znovu předabovaná, když ostatní v té stejné scéně nejsou
23.6. | 09:59 JUDr. Vilko Chlapić
0
Náhlasit nevhodný komentář
bohužel není vyloučeno, že dá žádost o rozvod manželství. Jelikož není jisté, zda dá žádost o rozvod manželství v září neboli na konci tohoto roku. Dále co není vyloučeno je, že se může pomstít své kamarádce Lucii, nebo tkzv. ,, zrádkyní ´´. Největšímzrádcem je Bedřich, sprostý ...