Publikováno 14. 9. 2014

Maléřová Veronika

Seriál Ulice: Veronika Maléřová
Zdroj: TV Nova
Témata:

Zvládne ona i její rodina velké životní změny?

Už odmala hodně akční a energická manželka Jardova parťáka z dětství Martina Maléře je ženou do nepohody. Nohama stojí pevně na zemi. Velký důraz klade na tradici a rodinnou soudržnost, zejména o svátcích či narozeninách.

Veronika výborně vaří, žádný polotovar u ní v kuchyni nenajdete. Ve Veronice se snoubí ženská jemnost a mateřskost s praktičností. Mezi její koníčky patří vedle vaření i zahrada. Má svoji bylinkovou zahrádku, dělá si domácí bylinné směsi, čaje, oleje ap. Doma vytváří pověstné teplo rodinného krbu. Právě díky ní je u Maléřových vždy útulno, naklizeno a navařeno. Někdy ale potřebuje i prostor pro sebe. Pravidelně chodí do kostela, pracuje pro charitu, má ráda sousedskou pospolitost.

Občas dokáže být hodně výbušná. To se projevuje zejména v konfliktních situacích, kdy rychle vyletí. Když vychladne, umí se na věc podívat z odstupu a popř. také uznat svoji chybu.

Rodina je pro Veroniku nade vše. S Martinem jsou spolu od střední školy, děti měli hodně mladí. I po těch letech jim to v manželství skvěle klape. Žijí na Moravě, v regionu, kde je nouze o práci. Aby Martin zabezpečil rodinu, přijme Jardovu nabídku a začne dělat v jeho dílně, stovky kilometrů od domova. Samotná Veronika si přivydělává, jak jen to jde. Je vyučená švadlena, ale práci v oboru nemůže sehnat.  

Maléřovi si nežijí nad poměry. Přesto jsou spokojení a mají harmonické manželství, v němž je Martin hlavou rodiny a Veronika krkem, který tou hlavou otáčí. Už brzy však čekají Veroniku i její rodinu velké změny a zkoušky. Obstojí?
 
 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.3. | 23:47 lucky
4
Je hrozně vtipné občas číst komenty... jen tak prostě napsat o někom, koho ...
29.1. | 22:21 KM
-4
Upřímně řečeno nechápu, jakou mají Maléřovi v rámci scénáře plnit funkci. ...
29.6. | 22:56 Honza
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý Večer Maléřová Holišová Hana jsou to její děti Maléřová Rozina Maléř Filip jsou na ni hodně podobní prosím dejte mi vědet moc děkují Honza z Ostravy-poruby.
12.5. | 17:33 waw
1
Náhlasit nevhodný komentář
Kláro, Karin....... proč tak ostrá slova?! Náhodou, je hezké, že scénaristé do seriálu dali rodinu, kde se ještě dodržují zvyky a hlavně !!! uznávají hodnoty ( čistě, nezkažené dnešní dobou) . I když je to v tomto případě seriál jen fikcí, chci věřit, že někde takové rodiny ještě jsou.... že ...
18.3. | 23:47 lucky
4
Náhlasit nevhodný komentář
Je hrozně vtipné občas číst komenty... jen tak prostě napsat o někom, koho neznáte, že je k*áva.. :) ať už to napíše o osobě skutečné či jen o roli, kterou ztvárňuje... :) No jen jsem chtěla říci, že Hanka, tedy představitelka Veroniky, je v reálu zlatý člověk se srdcem na pravém místě! Kdo jí ...
17.3. | 19:49 Karin
-2
Náhlasit nevhodný komentář
nuda, nuda, nuda... jen kouknu a zííííváááám!
15.3. | 21:47 Petra
2
Náhlasit nevhodný komentář
Já ji musím pochválit. Herecky je na tom výborně. Vyniká to především v situacích ohledně Šárky. Její výraz je naprosto výmluvný i beze slov a to se cení. Je super, že nekonečný seriál, točený zběsilým tempem, není ochuzen o kvalitní herecké výkony. Radost pohledět!
2.3. | 18:56 klára
-3
Náhlasit nevhodný komentář
tahle Maléřová je neskutečná , ale opravdu neskutečná kr**a a ten její klan je taky na ránu, Už dlouho nebyla v Ulici tak neskutečně otravná rodina
20.2. | 11:19 teckoo
2
Náhlasit nevhodný komentář
Proč by měli někoho štvát? Vždyť to poměrně dobře ukazuje poměry jak na venkově tak i ve městě.
30.1. | 19:04 sarina
0
Náhlasit nevhodný komentář
ani se mi ta rodina nejak moc nezamlouva, z moravaku udelali uplny supermany
29.1. | 22:21 KM
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Upřímně řečeno nechápu, jakou mají Maléřovi v rámci scénáře plnit funkci. Jestli je cílem nas.at Pražáky, nebo totálně zeměšnit Moraváky?