Aktualizováno 17.1. 2013 21:30

Mareček Kryštof

Témata:

Budou s Monikou víc než jen společníci a spolubydlící?

Životem protřelý sympaťák se nikdy neměl špatně, přestože nedokončil ani střední školu. Na studia mu jaksi nezbýval čas, a tak ve třetím ročníku ze školy odešel. Nějakou dobu pracoval na zaoceánské lodi, kde si vydělal docela slušný balík. Díky tomu si pak splnil i jeden ze svých snů - pořídit si pořádnou motorku. Po návratu na pevninu byl Mára majitelem diskotéky, ale kromě toho si rozjel ještě pár dalších kšeftíků, které ho celkem obstojně živí dodneška. Se svými „spolupracovníky" se sice párkrát svezl na hraně zákona a sem tam dokonce i za ni, ale díky své vychytralosti se v pravý čas vždycky stáhl zpět, takže ruka zákona měla v jeho případě smůlu. Někteří Márovi kumpáni, například bývalý manžel Digi Bendové Tony, ale takové štěstí neměli a skončili ve vězení.

Protože se o něm ví, že bere, co přijde, známý mu nabídl dělat provozního v novém klubu, ve kterém by měla mít zázemí jedna kapela. Zde Márovi padla do oka hned první den Tereza Jordánová. Mladá středoškolačka byla totiž úplně jiná než všechny jeho dosavadní partnerky. S Terezou Mára nějaký čas chodil, ale kvůli bývalému příteli Terezy se rozešli. Mára to nesl těžce a dokonce nechtěně zavinil dopravní nehodu, při které byla Tereza těžce zraněná. Od té doby Mára ne a ne narazit na tu pravou. Po čase od Bena Vojtíška odkoupil jeho podíl Coolny a spolu s Monikou Farskou se stal jejím spolumajitelem. Dokonce spolu začali i bydlet, když Monika odešla z domova. Rozumí si, slyší na sebe, nedají bez sebe ani ránu. Stane se z nich jednou i pár? 
 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.2. | 18:05 Lucinka
1
Pro Ivus:A ty vypadas jak?
4.2. | 07:03 Ivuš
0
Slizoun fuj !!!!!!!!!!!!!!!
22.5. | 15:59 Bjork
0
Náhlasit nevhodný komentář
TO je hroznej slizoun. Buďto med z něj ukapává, nebo potom obrácený extrém" Hnus fialovej...K té zakomplexované "krasavici" se ale fakt hodí...
2.11. | 18:46 Veruuuunka
0
Náhlasit nevhodný komentář
To je ale kus chlapa ;o) :o)
29.6. | 05:03 Andrae
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vrrr - Ty kluku jeden
7.4. | 16:14 Monika
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co bych za to dala, kdybych ho mohla mit...
18.2. | 18:05 Lucinka
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pro Ivus:A ty vypadas jak?
4.2. | 07:03 Ivuš
0
Náhlasit nevhodný komentář
Slizoun fuj !!!!!!!!!!!!!!!