Aktualizováno 4.6. 2009 11:00

Mrázová Elen

Témata:

Bude s Boháčem šťastná? Pohledná sebevědomá právnička vynakládá veškerou svou energii na budování kariéry. Všemožně se snaží pomáhat ženám při řešení složitých rozvodových situací, protože sama kdysi jednou takovou prošla.

Díky svým silným zbraním, mezi něž patří racionální myšlení, ženská intuice či skvělé sebeovládání, je nejen rovnocenným protihráčem těch nejlepších právníků, ale také neocenitelnou oporou svým klientkám. Mezi ně patřila také zoufalá lékařka Eva Boháčová.

Složitá kauza Boháčových se Elen dotkla nejen profesně, ale také osobně. Přestože zastupovala zájmy Evy Boháčové, v mnoha směrech musela dát za pravdu jejímu manželovi. Ten se Elen Mrázové navíc líbil i jako muž, a tak záhy zapomněla na své předsevzetí nepouštět si již žádného muže k tělu. S Petrem Boháčem začala velmi brzy po jeho rozvodu chodit a po pár týdnech se skamarádila i s jeho dcerou Anežkou. Zato Eva Boháčová ji rázem zařadila mezi své úhlavní nepřátele.
Jenže nenávist bývalé klientky nebude to jediné, s čím se Elen bude muset v nejbližší době poprat...

TV Nova

Diskuze

24.6. | 11:21 Zuzana
0
Náhlasit nevhodný komentář
práve som sa dočítala že Elen Mrázová v skutočnom živote chodí 3x týždenne na dialýzu a potrebuje ľadvinu. To je mi fakt hrozne ľúto, jej herecké výkony sú perfektné, keď si predstavím čo všetko musí zvládnuť. Vôbec ma nenapadlo že by mohla mať zdravotný problém. Škoda že je problém s darcovstvom, ...