Aktualizováno 4.6. 2009 10:57

Nekonečná Josefina

Témata:

Je jasné, proč uragány dostávají dívčí jména. Nejmladší Borisova dcera je podobné kvítko jako její synovec, Libuščin syn Boris. Ti dva spolu odmalička vyrůstali, a tak se dokážou skvěle doplňovat hlavně při vymýšlení a uskutečňování nejrůznějších lumpáren.

Na rozdíl od Borise si ale Pepina dokáže rychle získat celý kolektiv a stát se jeho přirozeným vůdcem. Je to nesmírně inteligentní a živé dítě, které se záhy naučilo využívat toho, že je nejmladší v rodině, a navíc holčička. Z těchto předností umí šikovně profitovat, a když není zbytí, dokáže v pravý čas utrousit i nějakou tu slzičku, aby se dobrá věc nakonec podařila.

Už ve svém věku si je vědoma, že musí dobře vypadat a co nejvíc toho znát. Jednak si tím snáze získá respekt u stejně starých vrstevníků, jednak si na svou stranu okamžitě nakloní i neustále se střídající učitele, kteří pak přimhouří oči nad jejími drobnými neplechami.

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.6. | 11:11 Pepina
2
Namyšlená ukřičená holka.
31.10. | 10:37 _TeReZiNkA_
-1
pepina je bužíí kdyby tam nebyla tak to není žádna sranda/zábava
4.5. | 13:59 Káťa
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak Uličníci z Ulice, tohle jste trochu přehnali ne? Hodnotit někoho jaký je, když ho vidíte jen v roli ne? Víte, že ačkoliv se mohla zdát jako ukřičená holka, ve skutečnosti je to HOLKA s velkým H. Je s ní legrace, dá se s ní mluvit, člověk se s ní nenudí! Je to skvělá holka, která zahrála skvělou ...
6.9. | 17:16 maky
-1
Náhlasit nevhodný komentář
nikol nevšímej si jich :) já ti fandíma jsi skvelá...fakt užasná a hralas hezky i v jakse kroti krokodýli :)
1.4. | 00:44 Nikola
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jmenuje se Nikola Říhová ..... A přestaňte tady psát ty hovadiny. Docela mě mrzí když si to čtu. Nemůžu za to že jsem hrála takovouhle roli. Peníze jsem za to dostala a popravdě vám řeknu že mě to i bavilo. Máme bezva režiséry a super herce. Na place i o pauze v šatně nebo catteringu, byla vždycky ...
17.5. | 11:46 myška
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Na to že je malá je výborná herečka.Nevíte jak jse jmenuje doopravdy?A vůbec není namyšlená.
29.3. | 20:34 Kamča
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Buďte všuchni zticha! tak asi tam má takovou roli hrát ne?asi si nemůže hrát co chce!ne?chtěla bych vidět vás...já ji znám asobně a je moc super !!!!!!!tak tady buďet ticho.
5.11. | 14:17 Venda
0
Náhlasit nevhodný komentář
uf, ještěže už je pryč, ale měli ji předtím pořádně seřezat za ty její intriky a hnusné frackovské chování. To by byl aspoň zasloužený trest a happy end pro tuhle postavu.
29.6. | 05:11 Andrae
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nekonecne se tresim, az ji uz neuvidim.
26.4. | 11:00 denikkk
-1
Náhlasit nevhodný komentář
nahodou je dobrá..........................
8.4. | 19:06 alex
0
Náhlasit nevhodný komentář
zigi má pravdu přsně do černého
8.4. | 19:04 tralala
1
Náhlasit nevhodný komentář
jednoduše malá namyšlená rozmazlená kráva která každého provokuje buzeruje navádí, zkrátka bych ji dal rákoskou i kopřivou přes zadek a přes hubu 2 krát