Aktualizováno 4.6. 2009 10:54

Nekonečná Kateřina

Témata:

Čeká ji těžká zkouška. Stejně jako její manžel Boris i Kateřina se odmalička pohybovala v prostředí maringotek. Na rozdíl od Borise ale vždy tajně toužila po normálním prostorném bytě, který by si sama zařídila a kde by se nastálo usadila.

Svého snu se však po boku Borise, jenž kočovný život miluje, zatím vzdala, protože svého muže ctí jako hlavu rodiny. To ale neznamená, že do chodu rodiny nezasahuje. Naopak.

Kateřina je velmi působivá, inteligentní a pohledná žena, která dokáže nejen manželovi šikovně říct, kde hledat pravdu. Proto se jí daří držet rodinu pohromadě i úspěšně rozvíjet svou živnost – věštění z karet a křišťálové koule. S lidmi to prostě umí a dovede je během chvilky dostat tam, kam potřebuje. Nabyté důvěry ale nezneužívá. Spíš se díky své empatii snaží každému ulevit od starostí, a pokud je to možné, dobře poradit při řešení velkých dilemat. Nechápe občasné neshody rodiny s okolím, neboť oni nikdy nikomu nic špatného neudělali. Ovšem je to právě ona, kdo obrušuje ostré hrany a snaží se vše urovnat.
Kateřina velmi dobře vychází také s Borisovou nejstarší dcerou Libuškou, která je jen o pár let mladší než ona sama. Vzhledem k tomuto malému věkovému rozdílu spolu uzavřely jakési ženské spojenectví založené na respektu a přátelství. Hodně je sblížilo i jejich společné těhotenství a výchova stejně starých dětí – Libuščina Borise a její Pepiny.

TV Nova

Diskuze

17.5. | 11:41 myška
0
Náhlasit nevhodný komentář
Šárko tak to asi bylo nepříjemné.Katka byla dobrá hereka už se moc neukazuje.
7.3. | 17:29 ŠÁRKA
0
Náhlasit nevhodný komentář
DÍKY KATEŘINĚ KTERÁ MĚLA RAKOVINU PRSA ,V TE DOBĚ JSEM TAKÉ PROŽÍVALA TU SAMOU NEMOC ,JAKO ONA STEJNĚ MI VYPADLI VLASY JAKO KATEŘÍNĚ,DÍKY KATEŘINĚ JSEM TO PROŠLA A UZDRAVUJU SE .PODĚKUJTE JÍ
26.2. | 14:55 Romana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jen do ní Katko , dej té Libuši co proto , však si to zaslouží !!! ha ha ha
11.2. | 17:10 Monika Rabiňáková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Libuše dost? Kateřina Nekonečná
22.1. | 23:06 Lucík
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jediná normální z rodiny Nekonečných!