Aktualizováno 7.1. 2013 21:50

Neumann Boris

Seriál Ulice: Boris Neumann
Zdroj: TV Nova
Témata:

Vezme ještě někdy tátu na milost?

Libuščin syn patří k těm hyperaktivním dětem, jež jsou postrachem všech učitelů. Přestože není hloupý, učení mu příliš nejde. Svou pozornost totiž věnuje spoustě daleko zajímavějších a důležitějších věcí. Občas něco plácne nebo udělá bez přemýšlení a pak se jen diví, jaké reakce přicházejí z druhé strany. Dospělé dokáže pořádně rozčílit svérázným chováním či divokými nápady, kterými ale většinou nemyslí nic zlého.

 

K průšvihům se téměř pokaždé statečně přizná matce Libušce. Dokonce bez řečí přijme i případný trest, jestliže má pocit, že je oprávněný. Pokud by měl ale pykat nespravedlivě, zuřivě se hájí. U mámy však většinou nachází obrovské zastání, neboť u ní je fair play na prvním místě.

 

Díky své otevřenosti i atraktivnímu prostředí, ze kterého pochází, si Boris snadno získává nové kamarády. Do všeho jde naplno, všechno naplno prožívá, vše, co se jen trochu vymyká jeho normálu, se snaží nějak zpracovat, samozřejmě způsobem jemu vlastním.

 

Boris velmi lpí na své rozvětvené rodině, která mu dává pocit jistoty a zázemí. S její pomocí dobře snášel kočování po městech a státech i absenci skutečného domova. Proto těžce nesl rozdělení rodiny, když se Libuška rozhodla kvůli Matějovi a Thee zůstat v Ulici, zatímco zbytek Nekonečných přesídlil do Francie. A právě dlouhodobá nepřítomnost babičky a dědy se čím dál výrazněji podepisovaly na Boriskově chování. Jediný, kdo na něj platil, byl táta Eliáš, jehož chtěl Borisek mít doma napořád. Postupně si našel vztah i k partnerovi Libušky Matějovi. Dokonce ho začal také poslouchat. Jejich přátelství ale narušil Matějův a Libuščin rozchod i Eliášovo fungování v Libuščině domácnosti. Eliáš se stal postupně Borisovým tátou na plný úvazek. Synovi zkrátil opratě natolik, že během několika měsíců fungoval jako švýcarské hodinky. Čím dál více ho přetěžoval, aby z něj takzvaně něco bylo. Nejprve vrcholovým fotbalem, potom učením, aby se dostal co nejříve na gymnázium. Když se Eliáš oženil s Libuškou, přesvědčil Borise, aby se nechal přejmenovat z Nekonečného na Neumanna. Krátce na to Eliáš svou rodinku sbalil a odvezl do Rakouska.

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

23.10. | 12:41 ivana
1
Je dobrej.
28.5. | 16:39 verča
-1
pěknej parchant,potřeboval by výchovnou..
5.4. | 15:18 -----------
1
Náhlasit nevhodný komentář
jsi moc dobrej,krásnej a k roli Boriska uplně pasuješ :-) na každý díl se moc tešim miluju tě
23.10. | 12:41 ivana
1
Náhlasit nevhodný komentář
Je dobrej.
14.9. | 04:01 maggi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Borisek je seriálová postava, ale jeho hereckého představitele jsme několikrát potkali na ulici před školou a choval se dle vzoru: koukáte na televizní hvězdu. Tak už je teď poněkud obtížné uvěřit jeho proměně :-(
9.5. | 22:51 Yeyinstrasz Rahl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Neexistuje žádná urážka, v žádném mě známém jazyce, dost silná, aby vystihla neatraktivitu tohoto herce a stupiditu této postavy, jejího otce a toho, kdo vůbec vymyslel tuhle skvrnu na tváři světa. I kdyby se člověk přenesl přes vše ostatní, tak jen scény s tímhle jsou důvodem nesledovat Ulici.
9.6. | 17:34 Aniss
0
Náhlasit nevhodný komentář
nahodou,libuska je hodna...to si jen myslite...a borisek je super...
28.5. | 16:39 verča
-1
Náhlasit nevhodný komentář
pěknej parchant,potřeboval by výchovnou..
8.4. | 19:00 ------
0
Náhlasit nevhodný komentář
pěknej rozmazlenej parchant kterej poslouchá tu malou holku, nejradši bych na Matějově místě dal facana 100 krát za sebou, jinak to vyjádřit nemohu zkrátka rozmazlenej parchant
9.2. | 16:40 ovie:-)
0
Náhlasit nevhodný komentář
chlapče jseš tak neuvěřitelně na ránu že by mě trefilo z tebe ale to je jen názor na seriál a pokud jseš ve skutečnosti jiný bo nejlépe opak té postavy ze seriálu tak jseš nadupanej herec!Jinak když ale slyšim tvuj hlas a tvé seriálové tety tak mám chut vypnout TV a Albert má pravdu pere ti nekdo ...
4.2. | 10:31 Jituška
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mě se taky moc líbí, jen má hroznou matku , chudák.
9.1. | 18:57 Monika
0
Náhlasit nevhodný komentář
super kluk