Aktualizováno 18.10. 2010 01:52

Pavlica Josef

Seriál Ulice: Pepan Pavlica
Zdroj: TV Nova
Témata:

Ani útěk ho před Simonou nezachrání

Simonin manžel by byl rád drsným motorkářem s krásnou kočkou za zády ve stylu reklamy na legendu všech motorek. Jenže realita je trošku jiná. Pepan se neustále potýká s nedostatkem peněz, a tak si o špičkové motorce může nechat jen zdát. Navíc mu příliš nevoní ani práce - pokud není zrovna taková, jaká se mu naskytla v hospodě u Henryho. Tehdy byl ochoten chodit i pravidelně do zaměstnání.

 

Svým charismatem dokáže velmi dobře zapůsobit na okolí, zejména na ženy. I když se oženil se Simonou, spíš než láska ho k ní připoutala pohodlnost. Simona se o něj totiž vzorně starala a ještě v něm viděla toho nejlepšího chlapa pod sluncem. Jenže to se změnilo ve chvíli, kdy byl Pepan zatčen pro krádež motorek a odsouzen k úhradě škody. Simona ve strachu, že přijdou o veškerý majetek, mu tak přistřihla křidýlka, že Pepan od ní nakonec raději utekl.

 

Přestože toho Pepan v životě zatím příliš nedokázal, jedno umí dokonale - předstírat, jaký je frajer. Jakmile se trochu napije, sám tomu i věří a stává se pravým machem - majetnickým, žárlivým a občas i trochu násilnickým.

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

3.1. | 16:08 PuSinkA
0
Náhlasit nevhodný komentář
Toem seš dobrej herec, jenom by ti měli dát nějakou situaci, kde víc vynikneš, protože se mi v Comebacku zatím líbíš víc než v ulici :( a to mám Ulici nejrači !!! Přeju hodně štěstí... jo ty tvoje ranní běhačky pro podpis sou super :DD
19.11. | 13:06 TOMY.J.38@seznam.cz
0
Náhlasit nevhodný komentář
PEPANE POKUD TI TA PRACE DOMA NEJDE JA BYCH JI BRALA.PA JANA
16.11. | 10:44 ondrik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Viděl jsem ho v Brně na ulici Běhounské! Nejdřív si šel vybrat peníze z bankomatu a pak šel do televize!!
28.4. | 16:52 lýdie
0
Náhlasit nevhodný komentář
bude tam jeste hrat prosim odpoveste papa